Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Paul Citroen uit 1971. Op de afbeelding zie je Aat Veldhoen en Paul Citroen met lange haren. Nummer: 100/100. Gesigneerd rechtsonder, met potlood, door Paul Citroe. Afmetingen: h57 x b76,5 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Dit item wordt voor de laatste keer op Kunstveiling aangeboden!!!
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Expédition | |
Heure de début | 17-4-2018 à 22:21 |
Heure de fin | 24-4-2018 à 21:21 |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |