Willem Witsen (1860-1923)
handgesigneerde ets | 'Oude Schans III' | 1913 (INGELIJST)
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 71 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |