5. Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Het Amsterdams impressionisme was een kunststroming in de late negentiende eeuw met als grondlegger George Hendrik Breitner, die het Franse en Haagse impressionisme als zijn basis had. De Amsterdamse schilders onderscheidden zich van de Haagse en Larense Scholen met name door hun onderwerpkeuze. Deze was namelijk op het grootstedelijke leven gericht.

Willem Witsen - handgesigneerde ets | 'Oude Schans III' | 1913 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 700!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands handgesigneerde ets | 'Oude Schans III' | 1913 (INGELIJST)
Techniek Ets
Afmetingen 71 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Willem Witsen - Gezicht op het Damrak. kopen? Bied vanaf 320!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Gezicht op het Damrak.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 61 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 320
Jan Toorop - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 210!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Madonna met kind
Techniek Isografie
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 210
1 bieding
Jan Toorop - De biecht kopen? Bied vanaf 25!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands De biecht
Techniek Litho
Afmetingen 27 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Willem de Zwart - Melkbocht - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Melkbocht - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 12 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Willem Witsen - Binnenkant met sneeuw (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 685!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Binnenkant met sneeuw (Amsterdam)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 685
Eduard Karsen - In de varkensstal kopen? Bied vanaf 40!
Eduard Karsen (1860-1941) Nederlands In de varkensstal
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Eduard Karsen - Molen aan water kopen? Bied vanaf 40!
Eduard Karsen (1860-1941) Nederlands Molen aan water
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands MADONNA MET DE ENGELEN
Techniek Isografie
Afmetingen 34 x 29 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 30!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Het Gebed
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Jan Toorop - NOORDZEEHUIS IN DOMBURG kopen? Bied vanaf 40!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands NOORDZEEHUIS IN DOMBURG
Techniek Isografie
Afmetingen 34 x 25 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Willem de Zwart - Koemarkt - Ets in rood kopen? Bied vanaf 65!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Koemarkt - Ets in rood
Techniek Ets
Afmetingen 12.9 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Willem Witsen - Korenmolen, Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 225!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Korenmolen, Wijk bij Duurstede
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Willem Witsen - West-Indisch Huis kopen? Bied vanaf 550!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands West-Indisch Huis
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Jan Toorop - Het gebed kopen? Bied vanaf 200!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Het gebed
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 38 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Willem de Zwart - Rivierhaven / Aan de kade kopen? Bied vanaf 58!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Rivierhaven / Aan de kade
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 58
Direct kopen
Isaac Israels - Naakt - Origineel kopen? Bied vanaf 2000!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands Naakt - Origineel
Techniek Potlood
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Willem Witsen - Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug kopen? Bied vanaf 900!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 64 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Portret van Marietje Hendrika Otterloo.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Jan Toorop - Sepia tekening met brief - 1927 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1495!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Sepia tekening met brief - 1927 (nette lijst!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Direct kopen
Willem Witsen - Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 149!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Willem Witsen - hardcover en 3 andere boekwerken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands hardcover en 3 andere boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jan Toorop - Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland kopen? Bied vanaf 1500!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23.5 x 18 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 53 x 87 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Isaac Israels - World Antiques - 3 Kunst- & Antiekveiling jaarboeken kopen? Bied vanaf 20!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands World Antiques - 3 Kunst- & Antiekveiling jaarboeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen