5. Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Het Amsterdams impressionisme was een kunststroming in de late negentiende eeuw met als grondlegger George Hendrik Breitner, die het Franse en Haagse impressionisme als zijn basis had. De Amsterdamse schilders onderscheidden zich van de Haagse en Larense Scholen met name door hun onderwerpkeuze. Deze was namelijk op het grootstedelijke leven gericht.

Er worden 16 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Eduard Karsen - in de varkensstal - ets uit 1892, in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 75!
Eduard Karsen - in de varkensstal - ets uit 1892, in zeer goede staat

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Jaartal1892
TechniekEts
Afmetingen22.5 cm x 28 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Ets: Damrak, gezicht op een steiger of Schuiten. kopen? Bied vanaf 299!
Willem Witsen - Ets: Damrak, gezicht op een steiger of Schuiten.

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem de Zwart - Hakhout laden - Ets - 1896 - Ingelijst - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!
Willem de Zwart - Hakhout laden - Ets - 1896 - Ingelijst - Zeer goede staat

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorChors

Jaartal1896
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Toorop - Litho, Mijnwerker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop - Litho, Mijnwerker - Ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen36 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Willem de Zwart - Olie op paneel - niet gedateerd - Zeer goed - Perfect ingelijst kopen? Bied vanaf 550!
Willem de Zwart - Olie op paneel - niet gedateerd - Zeer goed - Perfect ingelijst

Geplaatst doorChors

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen29.5 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Toorop - Aardappelschillende vrouw kopen? Bied vanaf 145!
Jan Toorop - Aardappelschillende vrouw

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorBeethovenlaan3

Jaartal1897
TechniekDroge Naald
Afmetingen26.3 cm x 23.8 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst

Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - Ets en aquatint Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 200!
Willem Witsen - Ets en aquatint Wijk bij Duurstede

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1906
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12 kopen? Bied vanaf 60!
Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

TechniekProefdruk
Afmetingen20.5 cm x 29.5 cm (h x b)
Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18 kopen? Bied vanaf 75!
Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

TechniekProefdruk
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
Willem Witsen - Ets: 's-Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Ets: 's-Gravenhekje

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
Afmetingen14 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Willem Witsen - Twee ingelijste etsen - 1892 + certificaat Borzo op achterzijde kopen? Bied vanaf 199!
Willem Witsen - Twee ingelijste etsen - 1892 + certificaat Borzo op achterzijde

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1892
TechniekProefdruk
Afmetingen27 cm x 31 cm (h x b)
Willem Witsen - S. Thoma te Venetie kopen? Bied vanaf 100!
Willem Witsen - S. Thoma te Venetie

Geplaatst doorkeesheerkens

Jaartal1921
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Witsen - Amsterdam Damrak Schuiten 1905-1906 kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Amsterdam Damrak Schuiten 1905-1906

Geplaatst doorAmsterdam75

Jaartal1905
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - Ingelijste ets: Dorpssmid aan het werk - 1908(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 495!
Willem Witsen - Ingelijste ets: Dorpssmid aan het werk - 1908(Nette lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1908
TechniekEts
Afmetingen93.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd