5. Kunstliefde

Kunstliefde

Opgericht in 1807

Genootschap Kunstliefde

Het genootschap Kunstliefde is een Utrechtse vereniging voor kunstenaars en kunstliefhebbers. Het is een van de oudste kunstenaarsgenootschappen van Nederland en bij het tweehonderdjarig jubileum in 2007 waren er ruim honderd kunstenaars aangesloten bij het genootschap. Een van de interessante perioden in de geschiedschrijving van het genootschap Kunstliefde is de tijd na de Tweede Wereldoorlog. Na stagnatie die ontstond doordat het genootschap afkerig was van nieuwe stromingen in de kunst, kwam het verenigingsleven weer op gang. Vanwege financiële problemen werd in het begin van de 20e eeuw de kunstcollectie aan de gemeente Utrecht verkocht.

Er worden 77 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Toon Jansen - Houtsnede: Een schoon 1971 kopen? Bied vanaf 25!
Toon Jansen - Houtsnede: Een schoon 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1970
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho: Moll Magee - unieke proefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Dirkje Kuik - Litho: Moll Magee - unieke proefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - 2 litho's in boekje petit No3 - 1979 kopen? Bied vanaf 100!
Dirkje Kuik - 2 litho's in boekje petit No3 - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen12.5 cm x 9.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 100!
Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit"

Tekening / Aquarel

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16.5 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Toon Jansen - Houtsnede: Voetbalspelers in blauw/geel - 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Toon Jansen - Houtsnede: Voetbalspelers in blauw/geel - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1975
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rien Goene - Paradijsvogel kopen? Bied vanaf 850!
Rien Goene - Paradijsvogel

Beeld / Object

Geplaatst doorArtandDesignonline

TechniekBrons
Afmetingen50 cm x 24 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Karel van Seben - Fraai verstild omstreeks 1970 geschilderd olieverf "Winterlandschap" kopen? Bied vanaf 43!
Karel van Seben - Fraai verstild omstreeks 1970 geschilderd olieverf "Winterlandschap"

Geplaatst doorartpointamsterdam

Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Leusden - HUIZEN AAN EEN GRACHT kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Leusden - HUIZEN AAN EEN GRACHT

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorloverendale

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Hans van Dokkum - Lot van 5 litho's kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Dokkum - Lot van 5 litho's

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Otto van Rees - Otto van Rees, geboren in Freiburg in 1884 kopen? Bied vanaf 450!
Otto van Rees - Otto van Rees, geboren in Freiburg in 1884

Geplaatst dooriledere

Afmetingen51.5 cm x 70 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Rien Goene - Pianist kopen? Bied vanaf 395!
Rien Goene - Pianist

Beeld / Object

TechniekGips
Afmetingen28 cm x 32 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2450 g
GesigneerdHandgesigneerd
Hans van Dokkum - Gespiesde skul in een winters polderlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Hans van Dokkum - Gespiesde skul in een winters polderlandschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 39.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Droge naald, Vervallen huis Ierland kopen? Bied vanaf 100!
Dirkje Kuik - Droge naald, Vervallen huis Ierland

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekDroge Naald
Afmetingen17 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Ham - Olieverf op doek, Boerderij met boer -Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Jan van Ham - Olieverf op doek, Boerderij met boer -Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen44 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rien Goene - Familie kopen? Bied vanaf 350!
Rien Goene - Familie

Afmetingen62 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Siegmund - Grote express. zeefdruk "Stilleven II" nr 8 van oplage 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 42!
Hans Siegmund - Grote express. zeefdruk "Stilleven II" nr 8 van oplage 100 - gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1997
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 - kopen? Bied vanaf 175!
Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 -

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1931
TechniekStift
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane kopen? Bied vanaf 50!
Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen25 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Dokkum - De krillemonus kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Dokkum - De krillemonus

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - grijs kopen? Bied vanaf 75!
Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - grijs

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Hans van Dokkum - Litho kopen? Bied vanaf 49!
Hans van Dokkum - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1939
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen21.5 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Willem Wagenaar - surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 150!
Willem Wagenaar - surrealistische voorstelling

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMargie

Jaartal1931
TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dirkje Kuik - Twee dames kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Twee dames

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAffordableArtAuctions

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel van Seben - Boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 19!
Karel van Seben - Boer met paard en wagen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorISJ

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21 cm x 29.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Henri Makkink - Unique pasteltekening wassende vrouw kopen? Bied vanaf 10!
Jan Henri Makkink - Unique pasteltekening wassende vrouw

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorfijnweekend

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen41 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Rochussen - De toebereidselen tot een feest 1846 kopen? Bied vanaf 20!
Charles Rochussen - De toebereidselen tot een feest 1846

Prenten voor 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Jaartal1846
TechniekLitho
Afmetingen15.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Toon Jansen - Mensen kopen? Bied vanaf 50!
Toon Jansen - Mensen

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1970
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick van Luijn - Rivierbedding 1977 kopen? Bied vanaf 55!
Dick van Luijn - Rivierbedding 1977

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1977
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!
Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee

Prenten voor 1900

Geplaatst doorRobert100

Jaartal1879
TechniekEts
Afmetingen92 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Koos van der Sluys - ets, met zeer kleine oplage 2/3 kopen? Bied vanaf 90!
Koos van der Sluys - ets, met zeer kleine oplage 2/3

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

TechniekEts
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Dokkum - Het wier II kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Dokkum - Het wier II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marius van Beek - Gesigneerde bibliofiele uitgave 93/200 - gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Marius van Beek - Gesigneerde bibliofiele uitgave 93/200 - gratis verzending NL

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1980
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen44 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel van Seben - Tekeningen van dieren (12 stuks) kopen? Bied vanaf 25!
Karel van Seben - Tekeningen van dieren (12 stuks)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJansonius

TechniekPotlood
Afmetingen20 cm x 13.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Muis, litho kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Muis, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Generaaltje, litho kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Generaaltje, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo van de Vathorst - Penning Dienst Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting (ROVU) kopen? Bied vanaf 95!
Theo van de Vathorst - Penning Dienst Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting (ROVU)

Penningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1978
TechniekPenning
Afmetingen6.0 cm x 6.0 cm (h x b)
Dirkje Kuik - Pentekening kopen? Bied vanaf 225!
Dirkje Kuik - Pentekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31.5 cm x 17.5 cm (h x b)
Joop Moesman - Litho: op wacht - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening kopen? Bied vanaf 40!
Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen24 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Adrianus van Everdingen - Landschap kopen? Bied vanaf 175!
Adrianus van Everdingen - Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLaneke

Jaartal1890
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen35 cm x 37 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets kopen? Bied vanaf 75!
Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormameren

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets kopen? Bied vanaf 175!
Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormameren

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wout Maters - Abstracte compositie, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 695!
Wout Maters - Abstracte compositie, bronzen beeld

Beeld / Object

Geplaatst doorRosser

TechniekBrons
Afmetingen13 cm x 20 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Dirkje Kuik - Litho kopen? Bied vanaf 60!
Dirkje Kuik - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s kopen? Bied vanaf 30!
Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkeesrutten

TechniekStift
Afmetingen30 cm x 23 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Koos van der Sluys - ets, met zeer kleine oplage 2/4 kopen? Bied vanaf 90!
Koos van der Sluys - ets, met zeer kleine oplage 2/4

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

TechniekEts
Afmetingen54 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst