5. Nieuwe Ploeg

Nieuwe Ploeg

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1959

De Nieuwe Ploeg

Er worden 261 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Corneille - Zeefdruk, Zonder titel (naar schilderij 1964) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1990
Afmetingen97 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2004
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTHE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTHE Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal2004
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk LES PALMIERS IN NIEUWE LIJST!!!! kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - Kleurenzeefdruk LES PALMIERS IN NIEUWE LIJST!!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen74 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2004
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2004
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2004
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Snoeck - Horizon kopen? Bied vanaf 75!
Jan Snoeck - Horizon

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1996
Afmetingen60 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Compositie met figuren en vlekken kopen? Bied vanaf 150!
Co Westerik - Compositie met figuren en vlekken

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Woudfeest kopen? Bied vanaf 160!
Corneille - Woudfeest

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1994
Afmetingen50.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - " FEMME ROUGE" - Fantastisch ingelijste zeefdruk uit 1997 kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - " FEMME ROUGE" - Fantastisch ingelijste zeefdruk uit 1997

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAxel

Jaartal1997
Afmetingen105 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Bateau sur le lac kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - Bateau sur le lac

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1998
Afmetingen42 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970 kopen? Bied vanaf 145!
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1970
Afmetingen56 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Vrouw, hond en vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Handgesigneerd Lithografie "La Rue", kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Handgesigneerd Lithografie "La Rue",

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh kopen? Bied vanaf 230!
Corneille - Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2008
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Conspiration joyeuse des insectes dans l, arbre kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - Conspiration joyeuse des insectes dans l, arbre

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbedi

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Het oog van de kunst staat altijd wijd open - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Het oog van de kunst staat altijd wijd open - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1990
Afmetingen93 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - La Belle Saison kopen? Bied vanaf 149!
Corneille - La Belle Saison

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMart80

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen60.7 cm x 52.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 97!
Corneille - Vrouw met vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMart80

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen50.7 cm x 40.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1973
Afmetingen85 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Acryl op polyester, Elephant Parade / Orange Corneille kopen? Bied vanaf 550!
Corneille - Acryl op polyester, Elephant Parade / Orange Corneille

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2009
TechniekKunststof
Afmetingen29 cm x 32 cm x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Corneille - Zeefdruk, Vrouw met vogel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Zeefdruk, Vrouw met vogel - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
Afmetingen95 cm x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Koos van Vlijmen - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1962
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Femme Jaune kopen? Bied vanaf 265!
Corneille - Femme Jaune

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1987
Afmetingen75.5 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Zeefdruk, Figuren - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen84 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Ongeopende fles Brut , La Pieve Spumanti - incl bewaarblik en 2 glazen kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Ongeopende fles Brut , La Pieve Spumanti - incl bewaarblik en 2 glazen

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorMiles

TechniekOverig
Afmetingen30 cm x 30 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Shinkichi Tajiri - Offset, Zonder titel kopen? Bied vanaf 180!
Shinkichi Tajiri - Offset, Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
TechniekOffset
Afmetingen35.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Corneille - Zeefdruk, Vrouw en kat - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Zeefdruk, Vrouw en kat - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen84 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carel Visser - Houtdruk, Roos kopen? Bied vanaf 100!
Carel Visser - Houtdruk, Roos

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - La Maison Jaune kopen? Bied vanaf 450!
Corneille - La Maison Jaune

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArembe

Jaartal2002
Afmetingen60 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ets, La Songeuse kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Ets, La Songeuse

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Bohemen - IJshockeyspeler kopen? Bied vanaf 50!
Kees van Bohemen - IJshockeyspeler

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorISJ

TechniekAquarel
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho, L'Oiseau kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Litho, L'Oiseau

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Kat - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Zeefdruk, Kat - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen74 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Vrouw met kat, vogel en palm - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 400!
Corneille - Zeefdruk, Vrouw met kat, vogel en palm - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen125 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Vogel met slang kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Zeefdruk, Vogel met slang

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen18 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Zeefdruk, Venus dans dessus dessous - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 400!
Corneille - Zeefdruk, Venus dans dessus dessous - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2001
Afmetingen102 cm x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Blauwe kat kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Zeefdruk, Blauwe kat

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Figuur en vogel kopen? Bied vanaf 100!
Corneille - Zeefdruk, Figuur en vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen32.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ets, La Rêveuse kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Ets, La Rêveuse

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekComputerprint
Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - La promenade kopen? Bied vanaf 280!
Corneille - La promenade

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorart_vde

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap Gutterswijk - Bronzen penning, Mens en groei kopen? Bied vanaf 1!
Jaap Gutterswijk - Bronzen penning, Mens en groei

Penningen

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekBrons
Afmetingen9 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Zeefdruk, Oiseau ne du paysage - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Oiseau ne du paysage - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen92 cm x 97.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho, Mer du Sud - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Corneille - Litho, Mer du Sud - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Le petito Siréne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Zeefdruk, Le petito Siréne - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
Afmetingen58 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Maghenta à la rose kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Zeefdruk, Maghenta à la rose

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1980
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst