Prachtige zeefdruk van Corneille. Handgesigneerd Titel van het kunstwerk; "De dansende kat" 38 x 28 cm Épreuve d'Artist Word met zorg verzonden in stevige koker.
Épreuve d'Artist verwijst naar de proeven van de kunstenaar in een beperkte oplage van prenten. Dit zijn een klein aantal afdrukken die de kunstenaar voor persoonlijk gebruik reserveert en die meestal gemarkeerd zijn met de afkorting E.A. (épreuve d'artist) of AP (artist's proof). Proeven van de kunstenaar zijn meestal identiek aan de reguliere oplage, maar worden vaak als waardevoller beschouwd vanwege hun beperkte hoeveelheid.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Willemsoord, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80