Ada Breedveld (1944) Acryl op doek, Tulip Fever - Ingelijst
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 42.5 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 250