Ada Breedveld - Engeltje met tambourine

Ada Breedveld - Engeltje met tambourine kopen? Bied vanaf 675!
Ada Breedveld - Engeltje met tambourine kopen? Bied vanaf 675!Ada Breedveld - Engeltje met tambourine kopen? Bied vanaf 675!Ada Breedveld - Engeltje met tambourine kopen? Bied vanaf 675!Ada Breedveld - Engeltje met tambourine kopen? Bied vanaf 675!Ada Breedveld - Engeltje met tambourine kopen? Bied vanaf 675!
  • Ada Breedveld (1944)
Jaartal1996
IngelijstIngelijst
Afmetingen110 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst120 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ada Breedveldt  1944

Engeltje met tamboerijn
Gesigneerd rechtsonder voluit rn gedateerd 1994

Moet worden afgehaald of worden afgeleverd

Ada Breedveld (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Kopkoffie
Lid sinds 2020
35 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
90 cm
120 cm
80 cm
110 cm
Starttijd21-12-2023 om 16:46
Eindtijd26-12-2023 om 22:35
Openingsbod € 675
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland