Hendrik Valk (1897-1986) Schildering achter glas : hart van mijn hart -1964
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 35 x 26.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Glas |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 495