5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

TechniekEts
Afmetingen25 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Edinburgh Castle - Ets
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 38
Moricz Goth - "Werkpaarden" - Houtskool op board kopen? Bied vanaf 190!
Moricz Goth (1873-1944) Hongaars Nederlands "Werkpaarden" - Houtskool op board
TechniekHoutskool
Afmetingen41 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 190
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 449!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder titel
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 449
Philip Zilcken - Schelpenvisser + Bomschuit op strand Scheveningen kopen? Bied vanaf 60!
Philip Zilcken (1857-1930) Nederlands Schelpenvisser + Bomschuit op strand Scheveningen
TechniekEts
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
C.L. Dake - Scheveningse bomschuiten kopen? Bied vanaf 50!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Scheveningse bomschuiten
TechniekEts
Afmetingen60 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Edzard Koning - Huisje bij Nunspeet kopen? Bied vanaf 40!
Edzard Koning (1869-1954) Nederlands Huisje bij Nunspeet
TechniekLitho
Afmetingen44 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Johannes H. B. Koekkoek - "kust tafereel met figuren" - Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1995!
Johannes H. B. Koekkoek (1840-1912) Nederlands "kust tafereel met figuren" - Olieverf op paneel
Afmetingen39 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.995
Jan Sluijters - Zich afdrogend naakt kopen? Bied vanaf 210!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Zich afdrogend naakt
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 210
Niel Steenbergen - Griekse god Pan voor het Dr Moller College Steenbergen kopen? Bied vanaf 65!
Niel Steenbergen (1911-1997) Nederlands Griekse god Pan voor het Dr Moller College Steenbergen
TechniekBrons
Afmetingen15 x 3 x 3 cm (h x b x d)
€ 65
Willem Steelink (jr.) - 2 Litho's kopen? Bied vanaf 50!
Willem Steelink (jr.) (1856-1928) Nederlands 2 Litho's
TechniekLitho
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
€ 50
Louis Bron - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 200!
Louis Bron (1884-1959) Nederlands Portret van een vrouw
Afmetingen63 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 55!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Tiel
TechniekEts
Afmetingen53 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Ids Wiersma - 2 boeken, 1x in Friese taal. kopen? Bied vanaf 40!
Ids Wiersma (1878-1965) Nederlands 2 boeken, 1x in Friese taal.
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 22 cm (h x b)
€ 40
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1000!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
TechniekEts
Afmetingen58 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 45!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Klaprozen
Afmetingen83 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Pieter d' Hont - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 400!
Pieter d' Hont (1917-1997) Nederlands Moeder en kind
TechniekBrons
Afmetingen35.5 x 19 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht3066 g
€ 400
Janneke Viegers - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Janneke Viegers (1952) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen73 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Harrie Kuyten - Naakte man kopen? Bied vanaf 125!
Harrie Kuyten (1883-1952) Nederlands Naakte man
TechniekPotlood
Afmetingen76.5 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Paul Husner - Niet bekend kopen? Bied vanaf 250!
Paul Husner (1942) Nederlands Zwitsers Duits Niet bekend
Afmetingen18.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Maurits Cornelis Escher - Hand mit reflektierender Kugel kopen? Bied vanaf 45!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Hand met spiegelende bol
TechniekOffset
Afmetingen65 x 55 cm (h x b)
€ 45
Maurits Cornelis Escher - 4 boekwerken (1x nieuw in verpakking) & extra folders kopen? Bied vanaf 75!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands 4 boekwerken (1x nieuw in verpakking) & extra folders
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 75
Maurits Cornelis Escher - 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands 4 boekwerken
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
€ 65
Ed Dukkers - Staand Naakt & Stilleven - Litho's kopen? Bied vanaf 37!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Staand Naakt & Stilleven - Litho's
TechniekLitho
Afmetingen25 x 12 cm (h x b)
€ 37
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste kleurenets, Wassenaar - 1951 - Lijst, 61 x 73 cm kopen? Bied vanaf 80!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Ingelijste kleurenets, Wassenaar - 1951 - Lijst, 61 x 73 cm
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Hendrikus Roodenburg - Middelburg. 10-18 mei 1940 kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Middelburg. 10-18 mei 1940
TechniekGravure
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
TechniekEts
Afmetingen26 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 300!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Liggend naakt
TechniekGravure
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Willem Witsen - Binnenkant met afbraak kopen? Bied vanaf 160!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Binnenkant met afbraak
TechniekEts
Afmetingen51 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Willem Witsen - Vrouw bij appelboom kopen? Bied vanaf 250!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Vrouw bij appelboom
TechniekEts
Afmetingen56 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 55!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Sierk Schroder - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 150!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands vrouwenportret
TechniekLitho
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Joop Willems - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Joop Willems (1915-1989) Nederlands Zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - ets Bazaar E164 5e staat kopen? Bied vanaf 49!
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (1874-1950) Nederlands ets Bazaar E164 5e staat
TechniekEts
Afmetingen37 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49