Constant (1920-2005) HONDEN / KLEURETS / 65x50cm / SIG
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 155