950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Sieraden |
Periode | 1930 t/m 1949 |
Afmetingen | 1.4 x 0.8 x 2.2 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2.25 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Deze ring wordt u aangeboden door een professionele verkoper.
Op eigen risico kunnen we dit item ook verzenden voor € 3.90 als brievenbuspakje (met trackingcode, onverzekerd). Bij meerdere aankopen van deze verkoper kunnen we de verzending combineren.
Geschatte winkelwaarde van deze broches volgens onze veilingmeester: € 175,-
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
De ring is gedragen, maar verkeerd in goede staat evenals de camee | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 12-6-2019 om 18:16 |
Eindtijd | 20-6-2019 om 19:39 |