3 Mao Graff 2012

3 Mao Graff 2012 kopen? Bied vanaf 25!
3 Mao Graff 2012 kopen? Bied vanaf 25!3 Mao Graff 2012 kopen? Bied vanaf 25!3 Mao Graff 2012 kopen? Bied vanaf 25!3 Mao Graff 2012 kopen? Bied vanaf 25!3 Mao Graff 2012 kopen? Bied vanaf 25!

DEATH NYC

Favoriet

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • DEATH NYC
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: 3 Mao Graff
Jaar: 2012
Gesigneerd: met de hand gesigneerd en gedateerd
Genummerd: A/P (artist proof, engels voor E/A)
Afmetingen: 32x45cm 300 grams papier
Conditie: als nieuw
Inclusief certificaat van echtheid (COA) en typerende gouden sticker. Zie foto

Bekend werk van deze artiest. Zeefdruk van een werk dat in New York op straat is gemaakt.

DEATH NYC

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:06-05-2016 om 20:16
Eindtijd:13-05-2016 om 20:16
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieNederland