Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van de Rotterdamse haven. Ets uit 1928. Beeldmaat 65 cm x 38 cm. De ets zit nog authentiek gelijst. Linksonder met potlood druk van den etser en rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd ’28.
Objectlocatie | Nederland |
Starttijd | 18-2-2017 om 22:46 |
Eindtijd | 4-3-2017 om 22:56 |