5. Aart Bijl

Aart Bijl (1885-1962)

1 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Aart Bijl was een zeer bekende Rotterdamse graficus en schilder.Hij werd geboren in Rotterdam in 1885 en overleed in Den Haag in 1962.Hij studeerde aan de Akademie voor beeldende Kunsten in Rotterdam.Hij was een leerling van o.a. Ferdinand Oldewelt.Zelf gaf hij les aan o.a. Cees Broerse, Henk Fortuin en Kees Franse.Zijn onderwerpen waren goeddeels havengezichten en scheepsafbeeldingen.

Aart Bijl - Maas voor Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!

Aart Bijl - Maas voor Rotterdam

Geplaatst doorRijnmondToen

Eindtijd20-07-2021 om 21:11

Jaartal1925
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst