Aart Prins - portret

Aart Prins - portret kopen? Bied vanaf 35!
Aart Prins - portret kopen? Bied vanaf 35!Aart Prins - portret kopen? Bied vanaf 35!
  • Aart Prins (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5 exemplaren
Fraaie lithografie van Aart Prins. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
 U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Pandemie-tip: U kunt het werk ook laten opslaan in onze speciale opslagruimte en het in een later stadium ophalen.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
In de uiterste linkerpunt een lichte papil kneuzing
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Aart Prins (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3466 verkochte items
Alle items van deze verkoper (507)
56 cm
76 cm
Starttijd25-11-2023 om 10:48
Eindtijd10-12-2023 om 10:07
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland