Abdul Vas - vrouw - Verkocht

Abdul Vas - vrouw kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Abdul Vas - vrouw kopen? Bied vanaf 150!Abdul Vas - vrouw kopen? Bied vanaf 150!Abdul Vas - vrouw kopen? Bied vanaf 150!Abdul Vas - vrouw kopen? Bied vanaf 150!Abdul Vas - vrouw kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  kunsttrader
FA. (1)

Lid sinds 2017
30 verkochte items
  • Abdul Vas (1981)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1999
TechniekPotlood
StijlAbstract
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 66 cm (h x b)
Lijst85 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

dit is een prachtige tekening van een bijzondere kunstenaar.
de eenvoud maakt deze tekening zeer krachtig.
de tekening is pracht ingelijst door Meroen Klarenbeek.
dit werk is uit eigen collectie en we zijn benieuwd wie deze van ons gaat overnemen?

Abdul Vas (1981)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunsttrader
FA. (1)

Lid sinds 2017
30 verkochte items
66 cm
85 cm
66 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-11-2020 om 22:19
Eindtijd:08-11-2020 om 21:36
Stensi
07 nov. / 14:22
€ 150