Abraham Rademaker - Ruwine der Abdye van Rynsburg - Verkocht

Abraham Rademaker - Ruwine der Abdye van Rynsburg kopen? Bied vanaf 20!
Prenten voor 1900

Abraham Rademaker - Ruwine der Abdye van Rynsburg kopen? Bied vanaf 20!Abraham Rademaker - Ruwine der Abdye van Rynsburg kopen? Bied vanaf 20!
  • Abraham Rademaker (1676-1735)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1725
Techniek Gravure
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 6.6 x 10.5 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd
Fraaie kopergravure.
Afmeting afbeelding exclusief tekst is 6,6 x 10,5 cm
Zie foto's voor de staat.
Binnen Nederland € 5,00
Naar België € 7,50
Naar Duitsland € 7,50
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Abraham Rademaker (1676-1735)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  RDA
97 verkochte items
10.5 cm
6.6 cm