Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 38 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Aan de achterzijde is te zien dat het doek is gerestaureerd. Dit is echter heel goed gedaan, zoals de voorzijde laat zien. Ondanks deze restauraties mag de staat van dit werk dus wel "goed" worden genoemd. Ophalen, brengen of verzenden in overleg. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.