Abraham van der Wissel - Duinlandschap - Verkocht

Abraham van der Wissel - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 165!

Abraham van der Wissel - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 165!Abraham van der Wissel - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 165!Abraham van der Wissel - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 165!
  • Abraham van der Wissel (1865-1926)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1800 t/m 1899
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi duingezicht van van der Wissel, olie op doek, met weliswaar kleine restauraties die overigens professioneel zijn uitgevoerd. Niet gedateerd, wel rechtsonder gesigneerd: A vd Wissel
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Abraham van der Wissel (1865-1926)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Baudemont
Lid sinds 2018
6 verkochte items
Alle items (0)
51 cm
38 cm
45 cm
30 cm