tekening van Abram George Steelink (1844-1920)
potlood op papier
met potlood gesigneerd en gedateerd: 2/4/99
met moderne houten omlijsting, passe-partout en achter glas
maat met lijst: 34 x 42 cm., maat papier: 18 x 26 cm.
Abram George Steelink (Amsterdam 1844- Amsterdam 1920), was een etser, graveur (prentmaker), tekenaar en houtgraveur. Broer van Willem Stellink sr. Opleiding aan de Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam) van 1857 tot 1864. Werkzame periode 1859 - 1920. Het Rijksmuseum Amsterdam heeft enkele etsen van hem in bezit.
Wordt verzekerd, met handtekening bij ontvangst en met Track & Trace verzonden.
Ook op te halen in onze galerie *De Curiositeiten van Larry* in Alkmaar.