Abram George Steelink - potlood op papier - 1899

Abram George Steelink - potlood op papier - 1899 kopen? Bied vanaf 30!
Abram George Steelink - potlood op papier - 1899 kopen? Bied vanaf 30!Abram George Steelink - potlood op papier - 1899 kopen? Bied vanaf 30!Abram George Steelink - potlood op papier - 1899 kopen? Bied vanaf 30!Abram George Steelink - potlood op papier - 1899 kopen? Bied vanaf 30!Abram George Steelink - potlood op papier - 1899 kopen? Bied vanaf 30!Abram George Steelink - potlood op papier - 1899 kopen? Bied vanaf 30!
  • Abram George Steelink (1844-1920)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1899
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst34 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

tekening van Abram George Steelink (1844-1920)

potlood op papier

met potlood gesigneerd en gedateerd: 2/4/99

met moderne houten omlijsting, passe-partout en achter glas

maat met lijst: 34 x 42 cm., maat papier: 18 x 26 cm.

Abram George Steelink (Amsterdam 1844- Amsterdam 1920), was een etser, graveur (prentmaker), tekenaar en houtgraveur. Broer van Willem Stellink sr. Opleiding aan de Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam) van 1857 tot 1864. Werkzame periode 1859 - 1920. Het Rijksmuseum Amsterdam heeft enkele etsen van hem in bezit.

Wordt verzekerd, met handtekening bij ontvangst en met Track & Trace verzonden.
Ook op te halen in onze galerie *De Curiositeiten van Larry* in Alkmaar.

lichte ouderdomssporen
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 24,00
Europese Unie € 25,00

Starttijd21-3-2023 om 13:31
Eindtijd2-4-2023 om 20:04
Openingsbod € 30
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland