Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Mooi jaren vijftig werk van Jan Boekhoorn.
Apart werk. Mooi van kleur.
Niet veel over deze kunstenaar gevonden. Komt volgens mij uit Oosten van het land. Maakte ook brandschilderingen?
Afmeting afbeelding 30 x 40.
Zit achter glas in charmante houten (zilverkleurige) lijst. Gebutst hier en daar.
Linksboven gesigneerd en gedateerd.
Verzenden in NL € 12,50. Kosten en risico voor de koper.
Starttijd | 5-6-2014 om 22:27 |
Eindtijd | 11-6-2014 om 22:27 |