Acisclo Manzano: Lithografie, Composition - Verkocht

Acisclo Manzano: Lithografie, Composition kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Asiclo Manzano

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Asiclo Manzano
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Acisclo Manzano
Titel: Composition
Lithografie, gesigneerd. Genummerd 50/500
Afmeting: 13,5 x 13,5 cm

Verzending per aangetekende post. U betaalt maximaal eenmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk.
Verzendkosten Europa: 17,50 euro. Buiten Europa op aanvraag.

Asiclo Manzano

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:21-11-2016 om 14:25
Eindtijd:02-12-2016 om 19:25
mariken
01 dec. / 19:44
€ 5