Ad Arma - Zonder titel

Ad Arma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Ad Arma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Ad Arma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Ad Arma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Ad Arma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Ad Arma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Ad Arma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
  • Ad Arma (1954)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen73 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie aquarel geplakt op een buigzame kunststof plaat.
Afmeting 73 x 51 cm.
Op enkele plaatsen wat bolling ivm luchtophoping tuusn plaat en kunstwerk.

Ivm afmeting verzending alleen binnen Nederland tegen hoger tarief (€ 17,50)
Op enkele plaatsen zit wat lucht onder het blad, waardoor wat bolling.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Ad Arma (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  kunstpeer
459 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
51 cm
73 cm