Ad Bakker (1937-) - Zeegezicht - Verkocht

Ad Bakker (1937-) - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 35!
Ad Bakker (1937-) - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 35!Ad Bakker (1937-) - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 35!Ad Bakker (1937-) - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 35!Ad Bakker (1937-) - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 35!
  • Ad Bakker (1937)

Ad Bakker (1937 - ) - Zeegezicht - Olieverf op doek - in nette lijst - gesigneerd

In goede staat.

Lijst: 58 x 47 cm
Doek: 41 x 31 cm

Ad Bakker (1937 - )
Ad Bakker, geboren in 1937 te Zwijndrecht, is reeds in zijn jeugd het eigendom van Dordt geworden. Ad is vrijwel altijd getooid met een grote hoed met brede rand. Hij heeft al diverse boeken op de markt kunnen brengen die vol staan met zijn illustraties, afbeeldingen van pentekeningen en aquarellen. Veelal zijn het landschappen, maar ook stadsgezichten van de Drechtsteden zijn goed vertegenwoordigd. De pentekeningen in zijn boeken begeleidt hij in het algemeen met zijn gedichten en andere teksten. Ad Bakker is een kunstenaar die buiten in de natuur zijn werken maakt. Hij is dus “van de oude stempel”, niks foto’s namaken, gewoon buiten zijn, koud of niet koud! Kortom, een groot kunstenaar van deze tijd, die wij de erkenning dienen toe te kennen die hij verdient.

http://www.adbakkerkunst.nl/
https://rkd.nl/explore/artists/3744

Wordt aangetekend, verzekerd en goed verpakt verzonden of kan worden opgehaald in Vlaardingen.

Ad Bakker (1937)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  marischippers
FA. (1)

20 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:22-01-2017 om 18:58
Eindtijd:29-01-2017 om 18:58
Anne6
29 jan. / 17:47
€ 35