Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Ad Bakker (1937 - ) - Zeegezicht - Olieverf op doek - in nette lijst - gesigneerd
In goede staat.
Lijst: 58 x 47 cm
Doek: 41 x 31 cm
Ad Bakker (1937 - )
Ad Bakker, geboren in 1937 te Zwijndrecht, is reeds in zijn jeugd het eigendom van Dordt geworden. Ad is vrijwel altijd getooid met een grote hoed met brede rand. Hij heeft al diverse boeken op de markt kunnen brengen die vol staan met zijn illustraties, afbeeldingen van pentekeningen en aquarellen. Veelal zijn het landschappen, maar ook stadsgezichten van de Drechtsteden zijn goed vertegenwoordigd. De pentekeningen in zijn boeken begeleidt hij in het algemeen met zijn gedichten en andere teksten. Ad Bakker is een kunstenaar die buiten in de natuur zijn werken maakt. Hij is dus “van de oude stempel”, niks foto’s namaken, gewoon buiten zijn, koud of niet koud! Kortom, een groot kunstenaar van deze tijd, die wij de erkenning dienen toe te kennen die hij verdient.
http://www.adbakkerkunst.nl/
https://rkd.nl/explore/artists/3744
Wordt aangetekend, verzekerd en goed verpakt verzonden of kan worden opgehaald in Vlaardingen.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vlaaringen, Nederland |