Ad van der Ven - Ontwerp 17

Ad van der Ven - Ontwerp 17 kopen? Bied vanaf 55!
Ad van der Ven - Ontwerp 17 kopen? Bied vanaf 55!Ad van der Ven - Ontwerp 17 kopen? Bied vanaf 55!Ad van der Ven - Ontwerp 17 kopen? Bied vanaf 55!Ad van der Ven - Ontwerp 17 kopen? Bied vanaf 55!
  • Ad van der Ven
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1983
Techniek Houtskool
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

origineel werk van beeldend kunstenaar Ad van der Ven.   Gesigneerd met krijt.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Ad van der Ven

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3732 verkochte items
Alle items van deze verkoper (480)
50 cm
65 cm