Ad van Hassel, zeefdruk op papier, Titel: tulpen - Verkocht

Ad van Hassel, zeefdruk op papier, Titel: tulpen kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ad van Hassel
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: tulpen

Afmetingen:Beeld: 13 cm x 13 cm Blad: 28 cm x 24 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 68/100
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Ad van Hassel

Geplaatst door  VanBellenArt
952 verkochte items

Starttijd9-10-2015 om 15:10
Eindtijd18-10-2015 om 15:10
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken