Ad van Hassel, zeefdruk op papier Titel:"tulpen" - Verkocht

Ad van Hassel, zeefdruk op papier Titel:"tulpen" kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Ad van Hassel

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Ad van Hassel
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Tulpen“

Afmetingen: Beeld: H: 13 cm B: 13 cm (Blad: 28 cm x 25 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 10/100
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 10,- / Belgie €. 20,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. De inlijsting kunnen we ook voor u verzorgen

Ad van Hassel

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:09-04-2015 om 12:29
Eindtijd:16-04-2015 om 12:29
Biedingen (3)
Dutchart
15 apr. / 21:07
€ 9
mippie
15 apr. / 21:07
€ 9
Dutchart
15 apr. / 20:49
€ 1