AD van HASSEL Ingelijste Zeefdruk ORANJE TULPEN - Verkocht

AD van HASSEL  Ingelijste Zeefdruk  ORANJE TULPEN kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

AD van HASSEL  Ingelijste Zeefdruk  ORANJE TULPEN kopen? Bied vanaf 1!AD van HASSEL  Ingelijste Zeefdruk  ORANJE TULPEN kopen? Bied vanaf 1!
  • Ad van Hassel
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Ad van Hassel

Zeefdruk: Titel  ORANJE RODE TULPEN

Handgesigneerd  EA exemplaar

Afmeting mooie zilverkleurige lijst 22.5x22.5 cm

Verzending 10 euro in ned  16.50 in belgie

Ad van Hassel

Geplaatst door  Hans1951
1311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)