AD van HASSEL XL Zeefdruk PAARSE TULPEN Handgesigneerd - Verkocht

AD van HASSEL  XL Zeefdruk  PAARSE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

AD van HASSEL  XL Zeefdruk  PAARSE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!AD van HASSEL  XL Zeefdruk  PAARSE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!AD van HASSEL  XL Zeefdruk  PAARSE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Ad van Hassel

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Ad van Hassel
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Ad van Hassel

Prachtige grote Kleurenzeefdruk in nieuwstaat uit 2002

Handgesigneerd en Genummerd  27/100

Afmeting blad 70x70 cm

Verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

Ad van Hassel

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:18-03-2015 om 08:49
Eindtijd:23-03-2015 om 08:49
16200
18 mrt. / 21:32
€ 35