Ad Verstijnen - Indianen - Verkocht

Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!
Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!
  • Ad Verstijnen (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage195
Conditie: uitstekend.
Oplage: 195/52 Nummers op de foto's kunnen afwijken.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Ad Verstijnen (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (25)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1478 verkochte items
Alle items van deze verkoper (100)
34 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-08-2022 om 20:55
Eindtijd:24-08-2022 om 22:16
buwalda
22 aug. / 18:56
€ 45