Ad Verstijnen - Twee poezen

Ad Verstijnen - Twee poezen kopen? Bied vanaf 40!

Ad Verstijnen - Twee poezen

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  DeHaasArt

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Ad Verstijnen (1946)
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst79 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15 van 100
Uit de voorraad van een galerie. Ad Verstijnen zeefdruk oplage 15 van 100. Ingelijst achter glas met een dikke zilverkleurige lijst. Met passe-partout.

Papier licht gebobbeld en wat oneffenheden op de lijst. Het werk is goed.

Ad Verstijnen (1946)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  DeHaasArt

Lid sinds 2020
1 verkochte items
82 cm
79 cm
50 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-01-2020 om 13:08
Eindtijd:01-02-2020 om 22:48

Biedingen (3):

isavanberlo
1 feb. / 20:08
€ 60
Kevertje100
1 feb. / 20:08
€ 50
Kevertje100
1 feb. / 16:43
€ 40