Ad Visser - Vlucht der insecten - Gouache, inkt en collage van papier op papier - 1964 - Verkocht

Ad Visser - Vlucht der insecten - Gouache, inkt en collage van papier op papier - 1964  kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 30,00

Ad Visser - Vlucht der insecten - Gouache, inkt en collage van papier op papier - 1964  kopen? Bied vanaf 10!Ad Visser - Vlucht der insecten - Gouache, inkt en collage van papier op papier - 1964  kopen? Bied vanaf 10!Ad Visser - Vlucht der insecten - Gouache, inkt en collage van papier op papier - 1964  kopen? Bied vanaf 10!Ad Visser - Vlucht der insecten - Gouache, inkt en collage van papier op papier - 1964  kopen? Bied vanaf 10!Ad Visser - Vlucht der insecten - Gouache, inkt en collage van papier op papier - 1964  kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Ad Visser (1934)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1964
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Maastricht (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK362814)

ConditieRedelijk

De lijst heeft een aantal lichte beschadigingen, maar daarnaast is er ook een van de hoeken niet meer stevig verbonden en heeft een beginnende splijting. Het kartonnen afdekvel achterzijde begint los te laten. Het blad van het kunstwerk verkeert nog wel in goede staat.

Ad Visser (1934)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
52 cm
67 cm
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:31-10-2018 om 16:32
Eindtijd:10-11-2018 om 19:12
Biedingen (6)
Atanatos
10 nov. / 18:55
€ 30
SKIEN
10 nov. / 18:55
€ 25
Atanatos
10 nov. / 18:55
€ 25
SKIEN
10 nov. / 18:54
€ 20
Atanatos
10 nov. / 18:54
€ 15
SKIEN
01 nov. / 17:38
€ 10