Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 - Verkocht

Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!
Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!
  • Ada Breedveld (1944)
TypeBeeld / Object
Jaartal2003
TechniekOverig
Afmetingen30 cm x 21 cm x 40 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Een gaaf kunstwerk van papier-maché gemaakt door Ada Breedveld in 2003
Titel: Blauwe Olifant Tulpen (Groot)
Gesigneerd aan de onderzijde (zie foto)

Afmetingen:
van slurf tot staart: 40cm
breedte: 21cm
hoogte:  30cm

Niet storende gebruikssporen op het linker oor

Let op: Dit item wordt alleen binnen Nederland verzonden
Caution: This item will not be shipped outside the Netherlands
ConditieRedelijk

Lichte gebruikssporen op de oren

Ada Breedveld (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Moes

Lid sinds 2020
2 verkochte items
21
30
40
Dit item is verkocht voor 96,60 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-07-2020 om 15:43
Eindtijd:02-08-2020 om 21:15
Biedingen (5)
Mb77
02 aug. / 08:45
€ 84
kiwi01
02 aug. / 08:45
€ 74
Mb77
02 aug. / 08:45
€ 64
kiwi01
02 aug. / 08:45
€ 54
Mb77
27 jul. / 22:50
€ 49