Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 - Verkocht

Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!
Beeld / Object

Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!Ada Breedveld - Ada Breedveld - Licht blauwe olifant met rode tulpen - 2003 kopen? Bied vanaf 49!
  • Ada Breedveld (1944)
Type kunstwerkBeeld / Object
Jaartal2003
TechniekOverig
Afmetingen30 x 21 x 40 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Een gaaf kunstwerk van papier-maché gemaakt door Ada Breedveld in 2003
Titel: Blauwe Olifant Tulpen (Groot)
Gesigneerd aan de onderzijde (zie foto)

Afmetingen:
van slurf tot staart: 40cm
breedte: 21cm
hoogte:  30cm

Niet storende gebruikssporen op het linker oor

Let op: Dit item wordt alleen binnen Nederland verzonden
Caution: This item will not be shipped outside the Netherlands
ConditieRedelijk
Lichte gebruikssporen op de oren
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Babberich, Nederland
Binnen Nederland € 8,45

ObjectlocatieBabberich,  Nederland
Starttijd26-7-2020 om 15:43
Eindtijd2-8-2020 om 21:15
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken