Ada Breedveld - Sterrenbeeld "Kreeft"

Ada Breedveld - Sterrenbeeld "Kreeft" kopen? Bied vanaf 35!
Ada Breedveld - Sterrenbeeld "Kreeft" kopen? Bied vanaf 35!Ada Breedveld - Sterrenbeeld "Kreeft" kopen? Bied vanaf 35!Ada Breedveld - Sterrenbeeld "Kreeft" kopen? Bied vanaf 35!Ada Breedveld - Sterrenbeeld "Kreeft" kopen? Bied vanaf 35!
  • Ada Breedveld (1944)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2006
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige zeefdruk van Ada Breedveld.

Gesigneerd: Ada Breedveld
Titel: Kreeft
Oplage nr.: 21/90
Jaar: 2006

Afmetingen:
papierformaat: 30 x 30 cm
zeefdruk: 19 x 19 cm

De zeefdruk is in nieuwstaat.
Nooit ingelijst geweest.

Ophalen of verzenden
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00