Ada Breedveld - Vrouw blauw - Verkocht

Ada Breedveld - Vrouw blauw kopen? Bied vanaf 125!
Ada Breedveld - Vrouw blauw kopen? Bied vanaf 125!Ada Breedveld - Vrouw blauw kopen? Bied vanaf 125!Ada Breedveld - Vrouw blauw kopen? Bied vanaf 125!Ada Breedveld - Vrouw blauw kopen? Bied vanaf 125!Ada Breedveld - Vrouw blauw kopen? Bied vanaf 125!
  • Ada Breedveld (1944)
Jaartal2004
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
Lijst68 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk, nummer 31/90
Ingelijst, passe-partout en glas in aluminium lijst
Gekocht in galerie voor EUR 550,=

Ada Breedveld (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  Bluechoclat

Lid sinds 2022
1 verkochte items
68 cm
68 cm
43 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-10-2022 om 12:14
Eindtijd:23-10-2022 om 23:16
polarbe1
22 okt. / 14:33
€ 125