Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | 73230 Kirchheim unter Teck, Duitsland |
Starttijd | 23-7-2004 om 17:16 |
Eindtijd | 30-7-2004 om 17:16 |