Adolf Mangold - Stadsgezicht met kerktoren - Verkocht

Adolf Mangold - Stadsgezicht met kerktoren kopen? Bied vanaf 180!

Adolf Mangold - Stadsgezicht met kerktoren kopen? Bied vanaf 180!Adolf Mangold - Stadsgezicht met kerktoren kopen? Bied vanaf 180!Adolf Mangold - Stadsgezicht met kerktoren kopen? Bied vanaf 180!
  • Adolf Mangold (1858-1941)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1800 t/m 1899
Drager Paneel
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is van Nederlands-Indische kunstenaar Adolf Mangold. Op het werk zijn enkele passanten in een stadsstraat te zien met  goudgekleurde bomen en een kerktoren aan de horizon. Het werk is linksonder gesigneerd, ongeveer 23x33 cm (28x38 cm incl. lijst) en in goede staat.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Adolf Mangold (1858-1941)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Dheemskerk
Lid sinds 2017
89 verkochte items
Alle items (11)
38 cm
28 cm
33 cm
23 cm