Adolf Pirsch - Kaiser Wilhelm II te paard

Adolf Pirsch - Kaiser Wilhelm II te paard kopen? Bied vanaf 150!
  • Adolf Pirsch (1858-1929)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Een portretschets van de Oostenrijkse kunstenaar Adolf Pirsch (1858-1929).

‘Kaiser Wilhelm II te paard’, ca. 1920-29
Potlood op papier, 17,9 cm x 20,5 cm

(Op de achterzijde van de tekening is een nalatenschap stempel gedrukt.)

Herkomst:
- Ateliernalatenschap Pirsch (-1929)
- Ada Pirsch, dochter van de kunstenaar
- Kunsthandel Wilnitsky, Wenen
Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 14,50
Europese Unie € 17,50

Starttijd21-11-2023 om 13:59
Eindtijd2-12-2023 om 10:30
Openingsbod € 150
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland