Adolphe Willems - Kerk Interieur (OLV-kerk Dendermonde) - Pasteltekening, Fraai ingelijst - Verkocht

Adolphe Willems - Kerk Interieur (OLV-kerk Dendermonde) - Pasteltekening, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 199!
Tekening / Aquarel

Adolphe Willems - Kerk Interieur (OLV-kerk Dendermonde) - Pasteltekening, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 199!Adolphe Willems - Kerk Interieur (OLV-kerk Dendermonde) - Pasteltekening, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 199!Adolphe Willems - Kerk Interieur (OLV-kerk Dendermonde) - Pasteltekening, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 199!Adolphe Willems - Kerk Interieur (OLV-kerk Dendermonde) - Pasteltekening, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 199!Adolphe Willems - Kerk Interieur (OLV-kerk Dendermonde) - Pasteltekening, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 199!Adolphe Willems - Kerk Interieur (OLV-kerk Dendermonde) - Pasteltekening, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 199!
  • Adolphe Willems (1866-1953)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1917
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst85 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
G1 22
Adolphe Willems
Het kerkinterieur van de OLV-kerk van Dendermonde.
Pasteltekening 1917
65 x 45 cm
85 x 63 cm

Adolphe Willems (1866-1953)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  daanj
503 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
63 cm
85 cm
45 cm
65 cm