Adriaan de la Riviere - Geen titel - Verkocht

Adriaan de la Riviere - Geen titel kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Adriaan de la Riviere - Geen titel kopen? Bied vanaf 99!Adriaan de la Riviere - Geen titel kopen? Bied vanaf 99!Adriaan de la Riviere - Geen titel kopen? Bied vanaf 99!Adriaan de la Riviere - Geen titel kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Adriaan de la Riviere (1857-1941)
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 43 cm (h x b)
Lijst75 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een van de weinige portretten die deze kunstenaar heeft gemaakt. Aan de handen is het talent van deze kunstenaar goed te zien.

De verf is door de schilder dun aangebracht dat is zichtbaar linksonder op het vestje van deze man.

Adriaan de la Riviere (1857-1941)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
63 cm
75 cm
43 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 113,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2022 om 17:10
Eindtijd:04-07-2022 om 09:23
PietVancouver
03 jul. / 20:52
€ 99