Lid sinds 2011 / Breda, Nederland
17 aangeboden items / 201 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 106 x 123 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 103 x 123 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 105 x 127 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 72 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 94 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 105 x 125 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 97 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 77 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 106.5 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 82 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 73 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 57.5 x 77.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 21 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |