Adriana van Ravenswaay - stilleven met bloemenmand en vinken - Verkocht

Adriana van Ravenswaay - stilleven met bloemenmand en vinken kopen? Bied vanaf 395!
Adriana van Ravenswaay - stilleven met bloemenmand en vinken kopen? Bied vanaf 395!Adriana van Ravenswaay - stilleven met bloemenmand en vinken kopen? Bied vanaf 395!Adriana van Ravenswaay - stilleven met bloemenmand en vinken kopen? Bied vanaf 395!Adriana van Ravenswaay - stilleven met bloemenmand en vinken kopen? Bied vanaf 395!
  • Adriana van Ravenswaay (1816-1872)
Periode1800 t/m 1899
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 19.5 cm (h x b)
Lijst24 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Adriana van Ravenswaay was een 19e eeuwse kunstenares met bloem - en fruit stillevens  als specialisme zij was de nicht van schilder Johannes van Ravenswaay. Dit charmante  stilleven  is olieverf op geschuind eiken paneel en evenals de vergulde lijst in zeer goede staat. r.o.gesigneerd in het wat donkere gedeelte van de plint " Ad. v. Ravenswaay '' F (ecit)

Adriana van Ravenswaay (1816-1872)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  FreddyB
FA. (2)

16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
27.5 cm
24 cm
19.5 cm
16 cm
Dit item is verkocht voor 454,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2022 om 23:48
Eindtijd:25-08-2022 om 22:36
Daphne_Es
25 aug. / 22:08
€ 395