3. items
  5. Aftersale
Eugène Béjot - Parijs stadsgezicht - Ets kopen? Bied vanaf 55!

U vindt hier de items die in de aftersale mogelijk nog te koop zijn. Deze items kunt u direct kopen! U hoeft dus niet te bieden. De verkoper bepaalt of hij het werk wil verkopen. U kunt zelfs een lager bedrag bieden, eenmalig, al kan de verkoper dat natuurlijk wel afwijzen. Bovenaan staan de items die net in de aftersale zijn gekomen. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het aftersale aanbod” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het huidige veilingaanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Hans Ebeling Koning - ingelijste zeefdruk: de brug - 2002 kopen? Bied vanaf 49!
Hans Ebeling Koning (1931) Nederlands ingelijste zeefdruk: de brug - 2002
Afmetingen103 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 49
Afmetingen103 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 49
Bauke Feenstra - Lemsteraak met volle zeilen - olieverfschilderij in Workumer stijl ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Bauke Feenstra (1945) Nederlands Lemsteraak met volle zeilen - olieverfschilderij in Workumer stijl ingelijst
Afmetingen26 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 95
Jan Doms - DE MAAS kopen? Bied vanaf 48!
Jan Doms (1949) Nederlands DE MAAS
TechniekAquarel
Afmetingen34 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 48
Frank van der Pluijm - STILLEVEN kopen? Bied vanaf 99!
Frank van der Pluijm (1956) Nederlands STILLEVEN
Afmetingen78 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Mark Visione - OUR LADY OF MANILA GALLEONS. kopen? Bied vanaf 89!
Mark Visione (1953) Nederlands OUR LADY OF MANILA GALLEONS.
Afmetingen75 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Jesus Pablo Camargo - BLOEMSTILLEVEN. kopen? Bied vanaf 59!
Jesus Pablo Camargo (1949) Spaans BLOEMSTILLEVEN.
Afmetingen73 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
Herman Brood - Kleurenzeefdruk. Titel, Wasvrouw. kopen? Bied vanaf 60!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk. Titel, Wasvrouw.
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
JAS - Zeefdruk, Orange Favoriete kopen? Bied vanaf 35!
JAS (1945-2002) Nederlands Zeefdruk, Orange Favoriete
Afmetingen36 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Marc Chagall - Kleurenaffiche LA CHEVAUCHEE uit 1974 kopen? Bied vanaf 55!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Kleurenaffiche LA CHEVAUCHEE uit 1974
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars --FOR EVER (friends) kopen? Bied vanaf 95!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars --FOR EVER (friends)
TechniekKunsthars
Afmetingen17 x 12 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 95
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars---ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 100!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars---ALS IK JOU NIET HAD
TechniekKunsthars
Afmetingen14 x 7 x 7 cm (h x b x d)
€ 100
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Kees Salentijn - Zeer bep. oplage (25) Ets en Aquatint - landschap - potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Zeer bep. oplage (25) Ets en Aquatint - landschap - potlood gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen42 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Harry Langdon - "Angelina Jolie" kopen? Bied vanaf 300!
TechniekDigitale Print
Afmetingen35 x 27.7 cm (h x b)
€ 300
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Photoshooting for Vanity Fair" 2005 - handsigniert kopen? Bied vanaf 200!
Annie Leibovitz (1949) Amerikaans "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen25 x 20.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976 kopen? Bied vanaf 200!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
Afmetingen29.3 x 20.2 cm (h x b)
€ 200
Harry Langdon - "Angelina Jolie" kopen? Bied vanaf 350!
TechniekDigitale Print
Afmetingen35.5 x 28 cm (h x b)
€ 350
Marion Bloem - Karakteristieke Litho - oplage 100 - man en vrouw - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Marion Bloem (1952) Nederlands Karakteristieke Litho - oplage 100 - man en vrouw - potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Frans Martin Claerhout - Zuid Afrika ca 1950 - Gouache - moeder en kind - gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Frans Martin Claerhout (1919-2006) Zuid-Afrikaans Zuid Afrika ca 1950 - Gouache - moeder en kind - gesigneerd
TechniekGouache
Afmetingen44 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 26
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Jan van Munster - Grote minimalistische zeefdruk - ArtistProof - oplage 12 exemplaren kopen? Bied vanaf 46!
Jan van Munster (1939) Nederlands Grote minimalistische zeefdruk - ArtistProof - oplage 12 exemplaren
Afmetingen62 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 46
Bep Toscani - abstracte zeefdruk in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 65!
Bep Toscani (1940) Nederlands abstracte zeefdruk in zeer goede staat
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Anton Heyboer - Groetjes van de 5e vrouw kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Groetjes van de 5e vrouw
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Poppe Damave - Londen - ets in groen - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Londen - ets in groen - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen32 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho HORSE in MONGOLIA kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho HORSE in MONGOLIA
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE CIRCUS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE CIRCUS Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Klaas Gubbels - Comtemporary Art kopen? Bied vanaf 850!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Comtemporary Art
TechniekKeramiek
Afmetingen30 x 11 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 850
Aart van Dobbenburgh - 10e portret van Marthy kopen? Bied vanaf 25!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands 10e portret van Marthy
TechniekLitho
Afmetingen69 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee LENTEBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee LENTEBOEKET Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Benjamin Van Oost - Endless Bleu kopen? Bied vanaf 845!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch Endless Bleu
Afmetingen132 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 845
Sjef Kreutzer - Vrouw, kijkend naar links. kopen? Bied vanaf 225!
Sjef Kreutzer (1929-2012) Nederlands Vrouw, kijkend naar links.
TechniekBrons
Afmetingen12 x 5 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht1200 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Ans Wortel - " vrouwen" aquarel en Gouache op paneel kopen? Bied vanaf 375!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands " vrouwen" aquarel en Gouache op paneel
TechniekGouache
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 375
Michel Rabanelly - Gemälde 2005 - handsigniert kopen? Bied vanaf 700!
Michel Rabanelly (1957) Frans "Delta" 2005 - handgesigneerd
Afmetingen73 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 700
Brons (Onbekend) - Gezin kopen? Bied vanaf 50!
Brons Gezin
TechniekBrons
Afmetingen12.5 x 11.5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht620 g
€ 50
Sierk Schroder - Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 475!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Alphons Freijmuth - SALSA kopen? Bied vanaf 875!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands SALSA
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 875
Jos Gielen - Verbondenheid kopen? Bied vanaf 40!
Jos Gielen (1952) Nederlands Verbondenheid
TechniekBrons
Afmetingen15.5 x 8 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht350 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Johan van den Berg - BYE BYE COWBOY kopen? Bied vanaf 69!
Johan van den Berg (1939) Nederlands BYE BYE COWBOY
Afmetingen32 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Ger Lataster - Gemengde techniek en impasto op doek, (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 2350!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Gemengde techniek en impasto op doek, (Zeer groot)
Afmetingen110 x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.350
Thomas Buxo - Mooi schaal kopen? Bied vanaf 50!
Thomas Buxo Nederlands Mooi schaal
Afmetingen8.5 x 30.5 x 30.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Gena - Abstract Light kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Abstract Light
TechniekAcryl
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Alexander Joseph Daiwaille - Romantisch wintergezicht kopen? Bied vanaf 725!
Alexander Joseph Daiwaille (1818-1888) Nederlands Romantisch wintergezicht
Afmetingen54 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 725
Martin van Waning - Zandverstuiving Avereest Overijssel Salland kopen? Bied vanaf 425!
Martin van Waning (1889-1972) Nederlands Zandverstuiving Avereest Overijssel Salland
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 425
Hans Habraken - Stilleven met pruimen kopen? Bied vanaf 975!
Hans Habraken (1946) Nederlands Stilleven met pruimen
Afmetingen64 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 975
Elly Smidt - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!
Elly Smidt (1953) Nederlands Geen titel
TechniekAcryl
Afmetingen72 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 125
Richard Smeets - Handgesigneerde Litho op Arches papier 'Witte roos' (KEURIG INGELIJST) kopen? Bied vanaf 40!
Richard Smeets (1955) Nederlands Handgesigneerde Litho op Arches papier 'Witte roos' (KEURIG INGELIJST)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Sirks - Giethoorn kopen? Bied vanaf 100!
Jan Sirks (1885-1938) Nederlands Giethoorn
Afmetingen88 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Henry Moore - Mutter und Kind - Mother and Child kopen? Bied vanaf 1!
Henry Moore (1898-1986) Engels Mutter und Kind - Mother and Child
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 22.5 cm (h x b)
€ 1