Dirk Skreber - Gravure: Crystella - 2007 kopen? Bied vanaf 100!
Dirk Skreber (1961) Duits Gravure: Crystella - 2007
Techniek Gravure
Afmetingen 64 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Kiny Copinga - Brons, Drie mestkevers kopen? Bied vanaf 275!
Kiny Copinga (1943) Nederlands Brons, Drie mestkevers
Techniek Brons
Afmetingen 4 x 10 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 1133 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Pieter Dupont - Ets: "Hooiberg met boerderij" - 1895 kopen? Bied vanaf 60!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Ets: "Hooiberg met boerderij" - 1895
Techniek Ets
Afmetingen 18.5 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Jan Schaeffer - Bij Schipluiden kopen? Bied vanaf 199!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Bij Schipluiden
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Andries Mesman (1954) Nederlands Grote kleuren zeefdruk: the lecturer - 1996
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Gemma van Gelder-Tervoort - Bloemen kopen? Bied vanaf 75!
Gemma van Gelder-Tervoort (1946) Nederlands Bloemen
Afmetingen 33.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Erwin Olaf - connie Palmen kopen? Bied vanaf 299!
Erwin Olaf (1959-2023) Nederlands connie Palmen
Techniek C-Print
Afmetingen 37.5 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Kiny Copinga - Groot en zwaar bronzen beeld, Mestkever kopen? Bied vanaf 700!
Kiny Copinga (1943) Nederlands Groot en zwaar bronzen beeld, Mestkever
Techniek Brons
Afmetingen 38 x 45 x 43 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Direct kopen
Hendrik Kerstens - C print op dibond: 'Paula januari 1999' - 2002 kopen? Bied vanaf 1395!
Hendrik Kerstens (1956) Nederlands C print op dibond: 'Paula januari 1999' - 2002
Techniek C-Print
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Direct kopen
Ernst Wilhelm Nay - Compositie - 1965 - Aquatint ets - Gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Wilhelm Nay (1902-1968) Duits Compositie - 1965 - Aquatint ets - Gesigneerd en gedateerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 32 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 250
Direct kopen
Dirk Breed - Ingelijste olieverf op doek(nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1500!
Dirk Breed (1920-2004) Nederlands Ingelijste olieverf op doek(nette lijst!)
Afmetingen 79 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Litho: Labyrinth - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 105.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Erik Dejonckheere - Keramiek, Gehavende vrouw na oorlogstijd kopen? Bied vanaf 350!
Erik Dejonckheere (1948) Belgisch Keramiek, Gehavende vrouw na oorlogstijd
Techniek Keramiek
Afmetingen 105 x 80 x 50 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan van Goethem - Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190 kopen? Bied vanaf 95!
Jan van Goethem (1930) Nederlands Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190
Afmetingen 45 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Afmetingen 83 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Arman - Ingelijste zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh) kopen? Bied vanaf 75!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Ingelijste zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh)
Afmetingen 65 x 77 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Else Berg - Processie kopen? Bied vanaf 35!
Else Berg (1877-1942) Nederlands Processie
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 31 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Afmetingen 89 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Ronnie Cutrone - Gemengde techniek op papier - 1976 kopen? Bied vanaf 295!
Ronnie Cutrone (1948-2013) Amerikaans Gemengde techniek op papier - 1976
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Maarten Manson - Dupliek Horizontaal 1973 kopen? Bied vanaf 45!
Maarten Manson (1935) Nederlands Dupliek Horizontaal 1973
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Roger Raveel - Kleurenlitho - 1976 kopen? Bied vanaf 895!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Kleurenlitho - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Jos van den Berg - Ets: Naakte dame kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ets: Naakte dame
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Kiny Copinga - Brons, Gesluierde vrouw (Groot) kopen? Bied vanaf 1250!
Kiny Copinga (1943) Nederlands Brons, Gesluierde vrouw (Groot)
Techniek Brons
Afmetingen 80 x 25 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Jos van den Berg - 2 etsen: zelfportet + figuur kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1948) Nederlands 2 etsen: zelfportet + figuur
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
René Carcan - Été - 1980 - Ets met aquatint - Gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 180!
René Carcan (1925) Belgisch Été - 1980 - Ets met aquatint - Gesigneerd en genummerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 76.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Afmetingen 108 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr.23 kopen? Bied vanaf 300!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr.23
Techniek Glas
Afmetingen 47 x 48 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Gilbert Baibay - Acryl op board: abstract - 2005 kopen? Bied vanaf 149!
Gilbert Baibay (1922-2021) Belgisch Acryl op board: abstract - 2005
Techniek Acryl
Afmetingen 41.5 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 149
Direct kopen
Herman Brood - zeefdruk: Iggy kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: Iggy
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Victor Vasarely - Ingelijste zeefdruk: Japet kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste zeefdruk: Japet
Afmetingen 62.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Michel Kourline - Tweedelig kunstobject in gemengde techniek, La femme à la cravate (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Michel Kourline (1952) Frans Tweedelig kunstobject in gemengde techniek, La femme à la cravate (Groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 156 x 120 x 40 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 16 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Clemens Briels - Zeefdruk op geschept papier, Mujer pelo azul kopen? Bied vanaf 40!
Clemens Briels (1946) Nederlands Zeefdruk op geschept papier, Mujer pelo azul
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Keith Haring - 3 posters 'Montreux Jazz De Festival (Green, Pink & Yellow) kopen? Bied vanaf 950!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans 3 posters 'Montreux Jazz De Festival (Green, Pink & Yellow)
Techniek Offset
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
€ 950
Direct kopen
Afmetingen 83.5 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Martin R. Baeyens - Zeefdruk: Flatneurose - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Martin R. Baeyens (1943) Belgisch Zeefdruk: Flatneurose - 1976
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Ada Stel - Keramiek, Lola en dier kopen? Bied vanaf 120!
Ada Stel (1947) Nederlands Keramiek, Lola en dier
Techniek Keramiek
Afmetingen 55 x 26 x 30 cm (h x b x d)
€ 120
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Peter Struycken - zeefdruk: geometrisch abstract (1966) kopen? Bied vanaf 250!
Peter Struycken (1939) Nederlands zeefdruk: geometrisch abstract (1966)
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Herman Brood - Grote zeefdruk: Red Baron kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Grote zeefdruk: Red Baron
Afmetingen 66 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Janneke Brinkman-Salentijn - Prachtig, groot, gedetailleerd kunstwerk.Bloemenweelde. kopen? Bied vanaf 75!
Janneke Brinkman-Salentijn (1948) Nederlands Prachtig, groot, gedetailleerd kunstwerk.Bloemenweelde.
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Josef Albers - Hernieuwde hoop - 1977 - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 120!
Josef Albers (1888-1976) Duits Amerikaans Hernieuwde hoop - 1977 - Zeefdruk
Afmetingen 22.5 x 48 cm (h x b)
€ 120
Direct kopen
Harry van Kuyk - Reliëfdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 195!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Reliëfdruk: Geometrische compositie
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Inge Krassenburg - Portret Willem-Alexander en Máxima kopen? Bied vanaf 75!
Inge Krassenburg (1955) Nederlands Portret Willem-Alexander en Máxima
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Direct kopen