Anneke Dijkhuis - Passing By kopen? Bied vanaf 125!
Anneke Dijkhuis (1948) Nederlands Passing By
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Marco Kooiman - Acryl op doek, Buoi in piazza - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Techniek Acryl
Afmetingen 123 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Elva Polyakova - Tulips modern kopen? Bied vanaf 150!
Elva Polyakova (1970) Pools Tulips modern
Techniek Acryl
Afmetingen 35 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Elva Polyakova - Happy monster in Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!
Elva Polyakova (1970) Pools Happy monster in Amsterdam
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Aya So - Gemälde - handsigniert - montiert - (70 x 50 cm) kopen? Bied vanaf 900!
Aya So (1970) Frans Schilderij - handgesigneerd - ingelijst - (70 x 50 cm)
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 900
Direct kopen
Jan van Ginneke - Olieverf op board: 'Abstracte compositie' . kopen? Bied vanaf 355!
Jan van Ginneke (1929) Nederlands Olieverf op board: 'Abstracte compositie' .
Afmetingen 97 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 355
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Tulpen kopen? Bied vanaf 65!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Tulpen
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Ad Verstijnen - Happy kopen? Bied vanaf 150!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Happy
Techniek Acryl
Afmetingen 54 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Anneke Dijkhuis - Face to Face kopen? Bied vanaf 125!
Anneke Dijkhuis (1948) Nederlands Face to Face
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Marte Roling - unknown kopen? Bied vanaf 1600!
Marte Roling (1939) Nederlands unknown
Techniek Acryl
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Louis Nagelkerke - Vrouw en zwaan kopen? Bied vanaf 750!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Vrouw en zwaan
Afmetingen 185 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Hans Truijen - gouache –ingelijst kopen? Bied vanaf 749!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands gouache –ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 749
Direct kopen
Lotte Marie van Oordt - Straatje kopen? Bied vanaf 95!
Lotte Marie van Oordt (1926) Nederlands Straatje
Techniek Aquarel
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Gerdine Duijsens-Kroezen - Proeverij kopen? Bied vanaf 600!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands Proeverij
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 600
Direct kopen
Jan Bollaert - C-print, Oh 3 Purple kopen? Bied vanaf 45!
Jan Bollaert (1958) Belgisch C-print, Oh 3 Purple
Techniek C-Print
Afmetingen 55 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Erwin van Krey - Diego kopen? Bied vanaf 350!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Diego
Afmetingen 115 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Direct kopen
Jeanne Wesselius - Stilleven met vogelkop kopen? Bied vanaf 315!
Jeanne Wesselius (1931-2010) Nederlands Stilleven met vogelkop
Afmetingen 81 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Shake!" - Acryl op linnen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Shake!" - Acryl op linnen - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Erik Oldenhof - ZT 947 kopen? Bied vanaf 300!
Erik Oldenhof (1951) Nederlands ZT 947
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Animist" - Acryl op linnen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Animist" - Acryl op linnen - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 110 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 895
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Warmen" - Acryl op board - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Warmen" - Acryl op board - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 32.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Han Jansen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 300!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands Olieverf op doek
Afmetingen 26.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Schaatsweer" - Acryl op linnen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Schaatsweer" - Acryl op linnen - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Arie Zuidersma - Olieverf zonder titel kopen? Bied vanaf 1100!
Arie Zuidersma (1925-2014) Nederlands Olieverf zonder titel
Afmetingen 84 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Dominique Chan - Acryl op doek kopen? Bied vanaf 230!
Dominique Chan (1950) Nederlands Acryl op doek
Techniek Acryl
Afmetingen 94 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 230
Direct kopen
Frans Clement - Stilleven met haantjes op een krant kopen? Bied vanaf 350!
Frans Clement (1941) Nederlands Stilleven met haantjes op een krant
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Rien Goené - Abstract kopen? Bied vanaf 425!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Abstract
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Pieter de Bodt - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 400!
Pieter de Bodt (1916-2013) Nederlands Dorpsgezicht
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!
Naum Z. Repkine (1941) Oekraïens Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm.
Afmetingen 78.5 x 108.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Han Jansen - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 269!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands olieverf op doek
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 269
Direct kopen
Luc Verschuuren - Acryl op doek, Au Choix I & III (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Luc Verschuuren (1950) Nederlands Acryl op doek, Au Choix I & III (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Klaus Vogelsang - Sitzender Akt im Atelier kopen? Bied vanaf 400!
Klaus Vogelsang (1945) Duits Naakt zittend in de studio
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Isabella Ritschl - Ölgemälde 2006 - handsigniert (65 x 48 cm) kopen? Bied vanaf 230!
Isabella Ritschl (1949) Oostenrijks Olieverfschilderij 2006 - handgesigneerd (65 x 48 cm)
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 230
Direct kopen
Kees Salentijn - Origineel bord Toro Viejo kopen? Bied vanaf 500!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Origineel bord Toro Viejo
Techniek Keramiek
Afmetingen 29 x 26 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Afmetingen 42 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Sami Briss - Ingelijste olieverf op board: 'Conversation' kopen? Bied vanaf 1099!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans Ingelijste olieverf op board: 'Conversation'
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.099
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 114 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Afmetingen 84 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Harmen van der Tuin - Acryl / structuurverf op paneel, Zonder titel (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 100!
Techniek Acryl
Afmetingen 222 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 100
Direct kopen
Jules Chapon - Olieverf op doek: zonder titel kopen? Bied vanaf 595!
Jules Chapon (1914-2007) Nederlands Olieverf op doek: zonder titel
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Finn Pedersen - Ingelijste olieverf op board - 1984 kopen? Bied vanaf 799!
Finn Pedersen (1944-2014) Deens Ingelijste olieverf op board - 1984
Afmetingen 56 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Willem Stoop - Olieverf op papier: Boslandschap - 2001 kopen? Bied vanaf 125!
Willem Stoop (1951) Nederlands Olieverf op papier: Boslandschap - 2001
Afmetingen 92 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Direct kopen
Janhendrik Dolsma - Ingelijste olieverf: "Morgen" kopen? Bied vanaf 899!
Janhendrik Dolsma (1950) Nederlands Ingelijste olieverf: "Morgen"
Afmetingen 57 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 899
Direct kopen
Afmetingen 230 x 210 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 89 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 155 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Ditte Brouwers - rivier gezicht kopen? Bied vanaf 495!
Ditte Brouwers (1953) Nederlands rivier gezicht
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Ans Wortel - Ingelijste gouache: Over hoe mensen samen horen... - 1972 kopen? Bied vanaf 399!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Ingelijste gouache: Over hoe mensen samen horen... - 1972
Techniek Gouache
Afmetingen 76.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen