Gerrit van Giessen - De Nieuwe Kerk Den Haag kopen? Bied vanaf 35!
Gerrit van Giessen (1692-1750) Nederlands Duits De Nieuwe Kerk Den Haag
Techniek Gravure
Afmetingen 43 x 50 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Frans Erkelens - Balinese danseres kopen? Bied vanaf 100!
Frans Erkelens (1937-2016) Nederlands Balinese danseres
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Pierre Chenet - Bronzen beeld van mannen torso - 7 kg kopen? Bied vanaf 369!
Pierre Chenet Frans Bronzen beeld van mannen torso - 7 kg
Techniek Brons
Afmetingen 39 x 16 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 6800 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 369
Direct kopen
Karin Szekessy - 'Studie met hoed' kopen? Bied vanaf 149!
Karin Szekessy (1939) Duits 'Studie met hoed'
Techniek C-Print
Afmetingen 31.5 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Bernhard Jäger - 'Law and order', litho kopen? Bied vanaf 49!
Bernhard Jäger (1935) Duits 'Law and order', litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Albert Roelofs - De Guitaar - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Albert Roelofs (1877-1920) Nederlands De Guitaar - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Don Satijn - Colourfields kopen? Bied vanaf 55!
Don Satijn (1953) Nederlands Colourfields
Techniek Computerprint
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Danielle Lemaire - Homeland III kopen? Bied vanaf 100!
Danielle Lemaire (1967) Nederlands Homeland III
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Peter Bastiaanssen - Wanneer mag ik op de stoel? kopen? Bied vanaf 90!
Peter Bastiaanssen (1957) Nederlands Wanneer mag ik op de stoel?
Afmetingen 75 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Val-Saint-Lambert - Decoratieve lampen. kopen? Bied vanaf 80!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Decoratieve lampen.
Afmetingen 30 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 80
Direct kopen
Emilio Kruithof - Ophelia kopen? Bied vanaf 250!
Emilio Kruithof (1969) Nederlands Ophelia
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Tegel- en Fayencefabriek Amphora - Uil kapstok kopen? Bied vanaf 30!
Tegel- en Fayencefabriek Amphora (1908-1933) Nederlands Uil kapstok
Afmetingen 15 x 7 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Emilio Kruithof - End of Innocence kopen? Bied vanaf 2000!
Emilio Kruithof (1969) Nederlands End of Innocence
Afmetingen 82 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Emilio Kruithof - Little Miss Strange kopen? Bied vanaf 300!
Emilio Kruithof (1969) Nederlands Little Miss Strange
Afmetingen 48 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Dic Zandbergen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Dic Zandbergen (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Faience de Thulin - Vaasje kopen? Bied vanaf 50!
Faience de Thulin Belgisch Vaasje
Afmetingen 12 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Corneille - Oiseau né du paysage I kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseau né du paysage I
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Cees Bijman - schelpenvisser kopen? Bied vanaf 20!
Cees Bijman (1925-1987) Nederlands schelpenvisser
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Cees Bolding - Veere kopen? Bied vanaf 45!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Veere
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Jan Staats Kiewiet - Oude Rijn kopen? Bied vanaf 25!
Jan Staats Kiewiet (1899-1977) Nederlands Oude Rijn
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 38 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Paul de Vries - Shaakspel 2 luik kopen? Bied vanaf 100!
Paul de Vries (1958) Nederlands Shaakspel 2 luik
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Bernhard Jäger - 'Innerer Monolog', litho kopen? Bied vanaf 49!
Bernhard Jäger (1935) Duits 'Innerer Monolog', litho
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Robert Detheux - Die Frau mit dem Regenschirm - 1963 - gerahmt kopen? Bied vanaf 120!
Robert Detheux (1935-2010) Belgisch De vrouw met de paraplu - 1963 - ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 82.5 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Jürgen Bordanowicz - Ohne Titel, 1995-I a kopen? Bied vanaf 75!
Jürgen Bordanowicz (1944-2023) Pools Zonder titel, 1992-VI
Techniek Gouache
Afmetingen 11 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Theo Wolvecamp - litho: Abstracte compositie - 1987 kopen? Bied vanaf 225!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands litho: Abstracte compositie - 1987
Techniek Litho
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Robert Detheux - Schöner weiblicher Akt - 1951 kopen? Bied vanaf 100!
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Murk van Stralen - De toekomst? kopen? Bied vanaf 80!
Murk van Stralen (1935-2013) Nederlands De toekomst?
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Jan van der Star - Witte rozen kopen? Bied vanaf 50!
Jan van der Star (1918-1993) Nederlands Witte rozen
Afmetingen 43 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan den Hengst - Saint Tropez kopen? Bied vanaf 75!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Saint Tropez
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Klaas Gubbels - Koffiekan kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Koffiekan
Techniek Acryl
Afmetingen 4 x 4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
€ 1.250
Direct kopen
Reiner Schwarz - Zelfportret, lithografie kopen? Bied vanaf 20!
Reiner Schwarz (1940) Duits Zelfportret, lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Ortho Owen - 'Hane Goshi' Judo zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Ortho Owen (1953-1992) Canadees 'Hane Goshi' Judo zeefdruk
Afmetingen 84.5 x 68 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Joan Miro - Twee tentoonstellingsaffiches voor Juan MIRO (1982 en 1983) kopen? Bied vanaf 20!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Twee tentoonstellingsaffiches voor Juan MIRO (1982 en 1983)
Techniek Offset
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Nico Onkenhout - De Roep kopen? Bied vanaf 1900!
Nico Onkenhout (1918-1989) Nederlands De Roep
Techniek Brons
Afmetingen 52 x 19 x 15 cm (h x b x d)
€ 1.900
Direct kopen
Hans Coumans - Landschap, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Hans Coumans (1945) Nederlands Landschap, zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Hubert Malfait - Veldwerk met paard en kar kopen? Bied vanaf 3000!
Hubert Malfait (1898-1971) Belgisch Veldwerk met paard en kar
Afmetingen 85 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Direct kopen
Kees de Waal - Reiger kopen? Bied vanaf 100!
Kees de Waal (1922) Nederlands Reiger
Techniek Aquarel
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan van Dijk - Monochrome zilver glans -zeefdruk - scissors - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 31!
Jan van Dijk (1944-2016) Nederlands Monochrome zilver glans -zeefdruk - scissors - potloodgesigneerd
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Kees de Waal - Figuren kopen? Bied vanaf 100!
Kees de Waal (1922) Nederlands Figuren
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan Vanriet - En de broden kopen? Bied vanaf 120!
Jan Vanriet (1948) Belgisch En de broden
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Jan Mensinga - Portret Lithografie kopen? Bied vanaf 75!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Portret Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Alexander van Noort - Bollenveld Heemstede kopen? Bied vanaf 295!
Alexander van Noort (1953) Nederlands Bollenveld Heemstede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Peter Louman - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
Peter Louman (1940-2010) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Cornelis Groeneveld - Landschap kopen? Bied vanaf 449!
Cornelis Groeneveld (1882-1952) Nederlands Landschap
Afmetingen 110 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 449
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Johan Tahon - Mohawk kopen? Bied vanaf 500!
Johan Tahon (1965) Belgisch Mohawk
Techniek Ets
Afmetingen 120 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Edward Lear - Osprey kopen? Bied vanaf 22!
Edward Lear (1812-1888) Engels Osprey
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 16 x 10 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 22
Direct kopen
Joop van Egmond - De Weerribben, omgeving Giethoorn kopen? Bied vanaf 325!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands De Weerribben, omgeving Giethoorn
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen