Zhuang Hong Yi - het monumentale werk kopen? Bied vanaf 80!
Zhuang Hong Yi (1962) Chinees Nederlands het monumentale werk
Techniek Hardcover
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Frederik Theodorus Grabijn - Portret van dame kopen? Bied vanaf 85!
Frederik Theodorus Grabijn (1861-1939) Nederlands Portret van dame
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Doortje de Vries - ets - abstract kopen? Bied vanaf 20!
Doortje de Vries (1946) Nederlands ets - abstract
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Corrie Leushuis - Hartenwens kopen? Bied vanaf 50!
Corrie Leushuis (1952) Nederlands Hartenwens
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Marian van der Sanden - Chinees schaaltje kopen? Bied vanaf 475!
Marian van der Sanden (1957) Nederlands Chinees schaaltje
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Willem Brunet de Rochebrune - De geest uit de fles kopen? Bied vanaf 75!
Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990) De geest uit de fles
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Allan Kaprow - Assemblage, Environments & Happenings kopen? Bied vanaf 225!
Allan Kaprow (1927-2006) Amerikaans Assemblage, Environments & Happenings
Techniek Hardcover
Afmetingen 31.5 x 32 cm (h x b)
€ 225
Direct kopen
Pieter Becks - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Pieter Becks Nederlands zonder titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Christo - WRAPPED REICHSTAG Handsignierte Fotografie 1995 (Jeanne-Claude) kopen? Bied vanaf 580!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans WRAPPED REICHSTAG Handsignierte Fotografie 1995 (Jeanne-Claude)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 580
Direct kopen
Jan Voss - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Voss (1936) Duits Frans Zonder titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan van Keulen - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands zonder titel
Afmetingen 15.5 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 40
Direct kopen
Hannie Bouman - Katjes kopen? Bied vanaf 125!
Hannie Bouman (1919) Nederlands Katjes
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Max Klinger - Allegorie mit Genius Aquatinta 1911 Werkverzeichnis Beyer 407 kopen? Bied vanaf 250!
Max Klinger (1857-1920) Duits Italiaans Allegorie met het genie Aquatint 1911 Catalogue raisonné Beyer 407
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 14 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Abstracte compositie, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Siet Zuyderland - Hekwerk, litho kopen? Bied vanaf 85!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands Hekwerk, litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Joris Geurts - Abstracte compositie, houtsnede kopen? Bied vanaf 50!
Joris Geurts (1958) Nederlands Abstracte compositie, houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 22 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Malcolm Morley - Ingelijste zeefdruk , Marine Sergeant at Valley Forge - Lijst, 82 x 63 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Malcolm Morley (1931-2018) Amerikaans Engels Ingelijste zeefdruk , Marine Sergeant at Valley Forge - Lijst, 82 x 63 cm.
Afmetingen 82 x 63 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Justus Pieter de Veer - Soldiers battalion kopen? Bied vanaf 450!
Justus Pieter de Veer (1845-1921) Nederlands Soldiers battalion
Afmetingen 37 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Basile De Loose - portret Dame kopen? Bied vanaf 200!
Basile De Loose (1809-1885) Belgisch portret Dame
Afmetingen 122 x 105 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Basile De Loose - portret kopen? Bied vanaf 200!
Basile De Loose (1809-1885) Belgisch portret
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Kees Roovers - Afbeelding kerststal kopen? Bied vanaf 75!
Kees Roovers (1890-1978) Nederlands Afbeelding kerststal
Afmetingen 86 x 161 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
A.K. Kaiser Porzellan - Wolfgang Gawantka - porseleinen beeld kopen? Bied vanaf 50!
A.K. Kaiser Porzellan Duits Wolfgang Gawantka - porseleinen beeld
Techniek Steen
Afmetingen 24 x 16 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Direct kopen
Frederik Hendrik Weissenbruch - Lithograaf, militaire scene. kopen? Bied vanaf 30!
Frederik Hendrik Weissenbruch (1828-1887) Nederlands Lithograaf, militaire scene.
Techniek Litho
Afmetingen 20 x 16 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Jan van Wel - geen titel kopen? Bied vanaf 100!
Jan van Wel (1930) Nederlands geen titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Bob Kemper - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Bob Kemper (1936) Nederlands geen titel
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Judith ten Bosch - Proeve van een landschap kopen? Bied vanaf 100!
Judith ten Bosch (1957) Nederlands Proeve van een landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Elice Kernkamp - liggend naakt kopen? Bied vanaf 85!
Elice Kernkamp (1948) Nederlands liggend naakt
Techniek Houtskool
Afmetingen 63 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Jean Messagier - Hommage a Hercule Seghers, litho kopen? Bied vanaf 45!
Jean Messagier (1920-1999) Frans Hommage a Hercule Seghers, litho
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Henk van Klinken - onbekend kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Klinken (1952-2013) Nederlands onbekend
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 40 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Peter van Poppel - De schilder en zijn model kopen? Bied vanaf 135!
Peter van Poppel (1945) Nederlands De schilder en zijn model
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Theo Daamen - Gebaar kopen? Bied vanaf 50!
Theo Daamen (1939-2021) Nederlands Gebaar
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Co Westerik - Paar, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Paar, zeefdruk
Afmetingen 54 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan Cremer - Wasdag, litho kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Wasdag, litho
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Curiosa - Handgemaakte Kerstman Sculptuur Himalaya Zoutlamp kopen? Bied vanaf 65!
Curiosa Handgemaakte Kerstman Sculptuur Himalaya Zoutlamp
Techniek Steen
Afmetingen 30 x 4 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 7000 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 65
Direct kopen
Marinus Bies - Boerderij kopen? Bied vanaf 250!
Marinus Bies (1894-1975) Nederlands Boerderij
Afmetingen 84 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Bob Immink - Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 200!
Bob Immink (1930-1989) Nederlands Landschap met boerderij
Afmetingen 82 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Frank Porcelijn - Serie kopen? Bied vanaf 350!
Frank Porcelijn (1947) Nederlands Serie
Techniek Aquarel
Afmetingen 66.5 x 50.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Oscar Verpoorten - Fox. kopen? Bied vanaf 100!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands Fox.
Afmetingen 18 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - onbekend (abstracte compositie) kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands onbekend (abstracte compositie)
Techniek Acryl
Afmetingen 76 x 90.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Hendrik de Laat - Ets boerderij kopen? Bied vanaf 25!
Hendrik de Laat (1900-1980) Nederlands Ets boerderij
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 42 x 47 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Ben Pollé - Man met hond kopen? Bied vanaf 80!
Ben Pollé (1948) Man met hond
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 28 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Bram Ellens - Apping Glow in the Dark Gnome kopen? Bied vanaf 149!
Bram Ellens (1978) Nederlands Apping Glow in the Dark Gnome
Techniek Kunststof
Afmetingen 26 x 10 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Nkutu A Zowa - Portret op meelzak kopen? Bied vanaf 40!
Nkutu A Zowa (1939-2006) Congolees Portret op meelzak
Techniek Acryl
Afmetingen 46 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Kees van Bohemen - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands geen titel
Afmetingen 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Kees van Bohemen - er is geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands er is geen titel
Afmetingen 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen