Bill Reid - Children of the raven.

Bill Reid - Children of the raven. kopen? Bied vanaf 25!
Bill Reid - Children of the raven. kopen? Bied vanaf 25!Bill Reid - Children of the raven. kopen? Bied vanaf 25!Bill Reid - Children of the raven. kopen? Bied vanaf 25!Bill Reid - Children of the raven. kopen? Bied vanaf 25!Bill Reid - Children of the raven. kopen? Bied vanaf 25!Bill Reid - Children of the raven. kopen? Bied vanaf 25!Bill Reid - Children of the raven. kopen? Bied vanaf 25!
  • Bill Reid (1920-1998)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Gemengde Druktechniek
Drager Kunststof
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraaie voorstelling van Bill Reid.
Ik denk dat dit een zeefdruk is op een keramische tegel.

William (Bill) Ronald Reid, Jr., OBC (12 januari 1920 – 13 maart 1998) was een Canadese kunstenaar wiens werk juwelen, sculpturen, zeefdrukken en schilderijen omvatte.
Reid werd geboren in Victoria, British Columbia. Zijn vader was William Ronald Reid sr., een Amerikaan van Schots-Duitse afkomst. Zijn moeder, Sophie Gladstone Reid, was afkomstig uit de Kaadaas gaah Kiiguwaay, Raven/Wolf Clan of T'anuu, of meer algemeen bekend als de Haida, een van de First Nations van de Pacifische kust. ( bron: Wikipedia )
Dit werk verkeert in een zeer goede staat.
Binnen Nederland € 10,35
Naar België € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Bill Reid (1920-1998)

Canadees Canadees Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Petrus123
581 verkochte items
Alle items (31)
15 cm
15 cm