14k rosé gouden collier en hanger met briljant geslepen diamanten tot. 0.26ct kopen? Bied vanaf 375!
14k rosé gouden collier en hanger met briljant geslepen diamanten tot. 0.26ct
Techniek Goud
Afmetingen 1.5 x 0.7 cm (h x b)
Gewicht 1.9 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 375
Direct kopen
18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.10ct kopen? Bied vanaf 175!
18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.10ct
Techniek Goud
Afmetingen 0.3 x 0.3 cm (h x b)
Gewicht 1.2 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 175
Direct kopen
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesign. ZEER GROOT kopen? Bied vanaf 429!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesign. ZEER GROOT
Afmetingen 85 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 429
Direct kopen
Evert Moll - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 750!
Evert Moll (1878-1955) Nederlands Havengezicht Rotterdam
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Ans Wortel - Zo verschillend als we kunnen zijn, gezamenlijk zijn we 'n rots tegen 't donker. kopen? Bied vanaf 200!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Zo verschillend als we kunnen zijn, gezamenlijk zijn we 'n rots tegen 't donker.
Techniek Gouache
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho WINTERSCENE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 49!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho WINTERSCENE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho HORSES in the WINTER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 49!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho HORSES in the WINTER Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Johan Hendrik Kaemmerer - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 160!
Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1979) Nederlands Boerderij aan het water
Afmetingen 57 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 160
Direct kopen
Jan Peeters - Meisje in interieur kopen? Bied vanaf 220!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Meisje in interieur
Techniek Aquarel
Afmetingen 90 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - Huis aan het water kopen? Bied vanaf 25!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Huis aan het water
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Direct kopen
Jan Cremer - Ten Tulips kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Ten Tulips
Afmetingen 105 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Anton Vrede - Gesigneerde en Genummerde Grafische Prent van Anton Vrede (1990) kopen? Bied vanaf 50!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Gesigneerde en Genummerde Grafische Prent van Anton Vrede (1990)
Afmetingen 80 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Christian Kryl - Top of the World kopen? Bied vanaf 75!
Christian Kryl (1979) Duits Top of the World
Techniek Digitale Print
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Henk van der Vet - Karel Appel en Christian Dotremont kopen? Bied vanaf 45!
Henk van der Vet (1939) Nederlands Karel Appel en Christian Dotremont
Afmetingen 62 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Willem Witsen - Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug kopen? Bied vanaf 900!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 64 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Peter Donkersloot - Varken & Hond kopen? Bied vanaf 110!
Peter Donkersloot (1959) Nederlands Varken & Hond
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Jason Freeny - Tweety Dissected Art Figure kopen? Bied vanaf 30!
Jason Freeny (1970) Amerikaans Tweety Dissected Art Figure
Techniek Kunststof
Afmetingen 13 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 10 g
€ 30
Direct kopen
Gerardus Groeneveld - De picknick kopen? Bied vanaf 250!
Gerardus Groeneveld (1948) Nederlands De picknick
Afmetingen 95 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Giancarlo Cazzaniga - Technique mixte 1997 – Sérigraphie & eau-forte – 70×50 cm – Signée & numérotée kopen? Bied vanaf 140!
Giancarlo Cazzaniga (1930-2013) Italiaans Gemengde techniek 1997 – Zeefdruk & ets – 70×50 cm – Gesigneerd & genummerd
Techniek Gravure
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Dasha & Mari - 'Mooi in roze' (2018) kopen? Bied vanaf 110!
Dasha & Mari (1985) Oekraïens 'Mooi in roze' (2018)
Techniek C-Print
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Dariusz Klimczak - 'Hippohome' - (2012) kopen? Bied vanaf 85!
Dariusz Klimczak (1967-2023) Pools 'Hippohome' - (2012)
Techniek C-Print
Afmetingen 34 x 30 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Chistiane Jadoul - De Vier Jaargetijden kopen? Bied vanaf 250!
Chistiane Jadoul (1947) Belgisch De Vier Jaargetijden
Techniek Aquarel
Afmetingen 59 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Porzellanfabrik W. Goebel - Beeldje 123 Max und Moritz kopen? Bied vanaf 25!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Beeldje 123 Max und Moritz
Afmetingen 13 x 8 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 164 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen
Wedgwood - Jasperware asbak kopen? Bied vanaf 30!
Wedgwood (1759) Engels Jasperware asbak
Afmetingen 2 x 18 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesign, kopen? Bied vanaf 148!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesign,
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 148
Direct kopen
George Martens - Danseres - Groninger Ploeg kopen? Bied vanaf 250!
George Martens (1894-1979) Nederlands Danseres - Groninger Ploeg
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 29.5 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk VIA CASSIA Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 90!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Kleurenzeefdruk VIA CASSIA Handgesigneerd
Afmetingen 58 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk HERFSTBOEKET Handgesign. kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk HERFSTBOEKET Handgesign.
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Karel Arkema - Collage - Karel en Henny Arkema - Groninger Ploeg kopen? Bied vanaf 600!
Karel Arkema (1901-1965) Nederlands Collage - Karel en Henny Arkema - Groninger Ploeg
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Fabrice Hund - Onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Fabrice Hund (1961) Nederlands Onbekend
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
14k geel gouden broche bezet met amethist en chrysopraas kopen? Bied vanaf 900!
14k geel gouden broche bezet met amethist en chrysopraas
Techniek Goud
Afmetingen 7.5 x 4.5 cm (h x b)
Gewicht 17.2 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 900
Direct kopen
Onbekend - Onbekend: laatste avondmaal kopen? Bied vanaf 45!
Onbekend Onbekend: laatste avondmaal
Afmetingen 35 x 56 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Anton Heyboer - 3 boekwerken. 1975, 1976 en 2006. kopen? Bied vanaf 50!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands 3 boekwerken. 1975, 1976 en 2006.
Techniek Hardcover
Afmetingen 26.5 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Laurens van Houten - John Lennon & Yoko Ono Bed Peace Amsterdam kopen? Bied vanaf 995!
Laurens van Houten (1949) Nederlands John Lennon & Yoko Ono Bed Peace Amsterdam
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 48.5 x 60.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Andre Volten - 3 boekwerken, uit 2022 / 2000 / 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Andre Volten (1925-2002) Nederlands 3 boekwerken, uit 2022 / 2000 / 1966
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Wim Steijn - Twee etsen van landschappen kopen? Bied vanaf 45!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Twee etsen van landschappen
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Nico Koster - 2 boeken kopen? Bied vanaf 40!
Nico Koster (1940) Nederlands 2 boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Wim Steijn - krijttekening van winterlandschap kopen? Bied vanaf 45!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands krijttekening van winterlandschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 35 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Petra Lommen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Petra Lommen (1952) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jason Freeny - Supergirl Dissected Art Figure kopen? Bied vanaf 35!
Jason Freeny (1970) Amerikaans Supergirl Dissected Art Figure
Techniek Kunststof
Gewicht 100 g
€ 35
Direct kopen
Henk Lassche - 2 hardcovers, uit 1993 en 2011 kopen? Bied vanaf 55!
Henk Lassche (1948) Nederlands 2 hardcovers, uit 1993 en 2011
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 25 cm (h x b)
€ 55
Direct kopen
Batavus Westerhuis - De Wet. kopen? Bied vanaf 35!
Batavus Westerhuis (1915-2002) Nederlands De Wet.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Youri Jarki - Onbekend. kopen? Bied vanaf 75!
Youri Jarki (1938) Frans Russisch Onbekend.
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Ken Friedman - "De spreker". kopen? Bied vanaf 35!
Ken Friedman (1949) Amerikaans "De spreker".
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jan Mulder - Map met serie van 8 etsen. kopen? Bied vanaf 75!
Jan Mulder (1940) Nederlands Map met serie van 8 etsen.
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Oskar Paul Matthes - Uithoorn. kopen? Bied vanaf 35!
Oskar Paul Matthes (1872-1956) Duits Uithoorn.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Jan Willem Versteeg - Les figues kopen? Bied vanaf 115!
Jan Willem Versteeg (1952) Nederlands Les figues
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Frits Pieters - 2 schilderijen Tourist Trophy, The checkered flag, en boek Great Auto Races 1980 kopen? Bied vanaf 600!
Frits Pieters (1915-2002) Nederlands 2 schilderijen Tourist Trophy, The checkered flag, en boek Great Auto Races 1980
Afmetingen 70 x 97.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen