Mooi stadsgezicht van de bekende kunsternaares Agatha Zethraeus 1872-1966 Ze was een Zweeds Nederlandse kunstenaares geboren in Amsterdam. Ze was een leerling en goede vriendin van Piet Mondriaan en legde zich toe op voornamelijk stadsgezichten van Amsterdam. Het schilderij is wat beschadigd op de hoeken zie foto,s
Goed
Zoals vermeld zijn een paar hoeken beschadigd
Het doek moet opnieuw gespannen worden en er zit geen lijst bij.
Geen craquele
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hengelo, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25
Extra