Aiiroh - LOVE LV

Aiiroh - LOVE LV kopen? Bied vanaf 2995!
Aiiroh - LOVE LV kopen? Bied vanaf 2995!Aiiroh - LOVE LV kopen? Bied vanaf 2995!
  • Aiiroh (1987)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2010
Techniek Acryl
Drager Paneel
Stijl Street Art
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 74 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Uniek werk 1/1, gesigneerd door Aiiroh (in stencil), met certificaat van echtheid.
Gemengde techniek op harspaneel met acrylaccentuering door de kunstenaar.
Rechtstreeks verworven van de kunstenaar.

Zes jaar lang heeft hij geprobeerd iconische figuren en popsymbolen te herinterpreteren door middel van posters die hij vindt in de straten van Parijs, Marseille, Lyon, Toulouse, Narbonne, naast zijn oude graffiti-spots.

Twee monumentale stukken zijn permanent te zien in het W Hotel in Zwitserland.
Hij werkte samen met de beroemde chef-kok Nobu en het luxe horlogemerk Hublot. Aiiroh ontwierp ook een fleskunst voor het prestigieuze Franse wijnhuis Bertaud Belieu in St Tropez.
Zijn werken zijn verzameld door vele beroemdheden, waaronder grote hiphopiconen en internationale acteurs. Het werd tentoongesteld op Art Basel in Fontainebleau - Miami.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oirschot, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Aiiroh (1987)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  MarkNL83
Lid sinds 2021
1 verkochte items
Alle items (1)
75 cm
74 cm